Już w najbliższy weekend czeka nas gala UFC 271. Emocji na pewno w niej nie zabraknie, jak to podczas każdej takiej imprezy. W dodatku bukmacher eFortuna oferuje graczom promocję „Ekspert +”, w której to można wygrać dodatkową kasę, bo pula nagród wynosi 20 000 PLN.

20 000 PLN dla typerów za obstawienie UFC 271

20 000 PLN dla typerów za obstawienie UFC 271

Wystarczy poprawnie wytypować walki podczas UFC 271, aby liczyć na dodatkową kasę. Warto jest dodać również to, że przed nami dosyć emocjonujące konfrontacje, jak m.in. Adasanya vs Whittaker, Lewis vs Tuivasa, Cannonier vs Brunson, Knight vs Grishsin.

Użytkownik, który chce skorzystać z promocji „Ekspert +” musi mieć na uwadze, że jest ona aktywna wyłącznie do 12 lutego do godziny 23:59 u legalnego bukmachera www.eFortuna.pl.

Promocje bukmacherskie na UFC 271

Zadaniem graczy w promocji „Ekspert +” jest zawarcie kuponu wielozdarzeniowego, tzw. AKO, na którym to muszą znajdować się same zdarzenia pochodzące z UFC 271:

  • Arlovski – Vanderaa
  • Haqparas – Green
  • Knight – Grishsin
  • Hernandez – Moicano
  • Cannonier – Brunson
  • Lewis – Tuivasa
  • Asesanya – Whittaker
Bonus powitalny w Fuksiarz. Kod promocyjny –> BETONLNE

Na każde z tych pojedynków gracz musi oddać typy w formacie 1 lub X lub 2 (wygrana gospodarzy lub gości lub remis), które to dodatkowo będą pochodzić z oferty przedmeczowej.

Użytkownicy, którzy poprawni wytypowali spotkania to poza wygraną gotówką będą mogli liczyć na dodatkową kasę, a mianowicie podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, która wynosi 20 000 PLN.

Nowy kod promocyjny w Fortunie:

Zakłady bukmacherskie eFortuna online oferuje każdemu typerowi na sam start specjalną ofertę promocyjną:

  • 20 PLN za założenie konta bez żadnego depozytu
  • premię równowartości drugiej wpłaty do 2100 PLN
  • bezpieczny pierwszy zakład do 600 PLN

Wyżej wymienione bonusy będą aktywna jedynie wtedy, gdy typer wpisze kod promocyjny –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym i jest to jedyna możliwość, aby to wykonać


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTenisowy Cashback. Zwrot do 100 PLN w Betclic
Następny artykułDarmowe bonusy za obstawienie meczy do Fortuna. 20 000 PLN dla typerów
Darmowe bonusy bukmacherskie w zakładach sportowych online. Bonusy bez depozytu, promocje bukmacherskie od bukmacherów Betclic, Fortuna, STS. Darmowe zakłady, freebety, kody bonusowe i kody promocyjne za darmo.