Specjalną ofertą promocyjną graczom przygotował bukmachera TOTALBet, w której to gracze mogą liczyć na większą wygraną o 14%. Akcją objęte są wszystkie zakłady, na których muszą znajdować się minimum trzy zdarzenia.

PKO Ekstraklasa bonus dla graczy

PKO Ekstraklasa bonus dla graczy

Oferta skierowana jest do każdego użytkownika, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera TOTALBet oaz wcześniej gracz dokonał minimum jednego depozytu.

Promocja „TOTALBet bez podatku” dostępna jest graczom od 4 do 9 lutego do godz. 23:59.

Gracz, który chce wziąć udział w tej akcji nie musi nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani się zapisywać. Promocją objęte są wszystkie zakłady AKO, na których znajdują się co najmniej trzy zdarzenia, a kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.20.

Typer w dodatku sam wybiera jakie to będą zdarzenia, ponieważ dostępne są one z oferty przedmeczowej jak i na żywo.

polski bukmacher betfan online
Obstawianie bez podatku legalnie – Betfan kod promocyjny na bonus

Ofertą bukmachera TOTALBet jest bogata, a tam każdy znajdzie coś dla siebie. W promocji kwalifikują się wszystkie dyscypliny z wyjątkiem sportów wirtualnych.

Każdy gracz może zagrać dowolną ilość kuponów, a stawka każdego z nich jest dowolna. Jednak z tej oferty są wykluczone wszystkie zakłady zawarte za środki bonusowe.

Użytkownik może liczyć automatycznie na większą wygraną o 14% pod warunkiem, że zagrany przez niego kupon spełnia powyższe warunki oraz został rozliczony jako wygrany.

Freebet bez depozytu od legalnego bukmachera TOTALBet

Każdy nowy gracz u bukmachera TOTALBet, który dokona rejestracji online otrzyma 10 złotych bez dokonywania wpłaty.

Kolejna premia, ale aż do 5000 złotych może trafić na konto każdego typera, który wcześniej dokonał minimum jednego depozytu.


Zakłady bukmacherskie Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowy bonus dla każdego gracza od Fortuny. Wygrane większe nawet o 100%!
Następny artykułBonus na Ligę Mistrzów i Ligę Europy dla każdego od BetClic
Darmowe bonusy bukmacherskie w zakładach sportowych online. Bonusy bez depozytu, promocje bukmacherskie od bukmacherów Betclic, Fortuna, STS. Darmowe zakłady, freebety, kody bonusowe i kody promocyjne za darmo.