Bukmacher eFortuna online oferuje na sam start każdemu graczowi limitowaną promocję na zmagania podczas KSW 62. Wystarczy zawrzeć dowolny kupon, aby w przypadku wygranej liczyć na dodatkową kasę. A na pewno jest o co walczyć, bowiem pula nagród wynosi 20 000 PLN.

Fortuna rozdaje bonusy dla typerów za obstawienie KSW 62

Fortuna rozdaje bonusy dla typerów za obstawienie KSW 62

Na samym wstępie trzeba dodać, że emocji podczas KSW 62 nie powinno brakować, ponieważ dojdzie do kilku niezywkle emocjujących potyczek. Bowiem przed nami takie wali, jak m.in. Szymon Kołecki vs Akop Szostak, Artur Sowiński vs Sebastian Rajewski, Andrzej Grzebyk vs Marius Žaromskis.

Promocja „Ekspert +MMA – KSW” jest dostępna graczom u bukmachera www.eFortuna.pl i aktywna wyłącznie do 17 lipca do godziny 20:00. Warto jest dodać, że swojego udziału w tej ofercie nigdzie nie trzeba zgłaszać, ani też się zapisywać.

KSW 62: Bonusy dla graczy

Zadaniem graczy w ramach promocji „Ekspert +MMA – KSW” jest zagranie kuponu za co najmniej 5 PLN, na którym to muszą znajdować się typy na wszystkie walki z KSW 62. Na każde starcie gracz musi podać typy na wygraną danego zawodnika wyłącznie w formacie KKO/TKO/DSQ lub na punkty lub poddanie.

Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Gracze, którzy poprawnie wytypowali te starcia to poza wygraną gotówką mogą liczyć na dodatkową gotówkę, ponieważ podzielą pomiędzy sobą pulę nagród 20 000 PLN.

Kod promocyjny w eFortunie 2021:

Legalny bukmacher eFortuna online oferuje każdemu graczowi specjalną ofertę promocyjną na sam start, w której to można liczyć na:

  • darmowe 20 PLN bez wpłaty własnej
  • premię równowartości dokonanego depozytu do 2000 PLN
  • zakład bez ryzyka do 210 PLN

Wyżej wymienione bonusy będą aktywna graczom jedynie wtedy, gdy gracz wpisze kod promocyjny –>> BETONLINE w formularzu rejestracjnym. A warto jest dodać, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCashback na Europejskie Puchary w STS. 100 PLN dla każdego
Następny artykułPiłkarski Jackpot to szansa na 35 000 PLN za obstawianie meczy w BetClic.
Darmowe bonusy bukmacherskie w zakładach sportowych online. Bonusy bez depozytu, promocje bukmacherskie od bukmacherów Betclic, Fortuna, STS. Darmowe zakłady, freebety, kody bonusowe i kody promocyjne za darmo.