SOLO, AKO lub MAXIKOMBI, na którym będzie znajdować się minimum jeden typ z gali KSW 60, aby otrzymać bonus o wartości 100 PLN.

KSW 60 pewniak. Fortuna daje bonus 100 PLN!

KSW 60 pewniak. Fortuna daje bonus 100 PLN!

Trzeba powiedzieć, że na pewno emocji podczas KSW 60 nie zabraknie, ponieważ dojdzie do kilku bardzo ciekawych starć, ponieważ zostaną rozegrane taki walki, jak m.in. Ugonoh vs Samociuk, Ziółkowski vs Kazieczko oraz de Fries vs Narkun.

Na przeciw swoim graczom wychodzi bukmacher www.eFortuna.pl, który oferuje akcję „Pewniak na KSW 60”. Jest ona dostępna każdemu graczowi do 24 kwietnia do godziny 23:59.

100 PLN na KSW 60:

Warunki wspomnianej oferty promocyjnej są niezwykle proste każdemu graczowi, ponieważ wystarczy zawrzeć zakład SOLO, AKO lub MAXIKOMBI, na którym musi znajdować się minimum jeden typ z gali KSW 60.

Dodać jest trzeba, iż stawka kuponu nie może być mniejsza niż 200 PLN, zas kurs całkowity wynosić musi minimum 2.00.

Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jeśli użytkownik spełnił powyższe warunki promocji otrzyma bonus o wartości 100 PLN i to bez znaczenia, jak jego zakład został rozliczony.

Fortuna bonus bez wpłaty własnej 2021:

Popularny bukmacher eFortuna online oferuje wszystkim graczom specjalną ofertę promocyjną na sam start w postaci następujących bonusów:

  • darmowe 20 PN za założenie konta
  • premię równowartości depozytu do 2000 PLN
  • Cashback do 210 PLN

Użytkownik który chce dokonać aktywacji wymienionych wyżej bonusów koniecznie musi wpisać kod promocyjny –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBetclic oddaję kasę za przegrany kupony. Pewny zakład na dzisiaj
Następny artykułEuropejskie Puchary. Bezpieczne 150 PLN w STS
Darmowe bonusy bukmacherskie w zakładach sportowych online. Bonusy bez depozytu, promocje bukmacherskie od bukmacherów Betclic, Fortuna, STS. Darmowe zakłady, freebety, kody bonusowe i kody promocyjne za darmo.