Po przerwie reprezentacyjnej wracamy do spotkań ligowych. W związku z tym bukmacher LvBet przeprowadza konkurs, w którym można wygrać nawet 20 000 PLN.

Typuj Premier League i wygrywaj nagrody!

Typuj Premier League i wygrywaj nagrody!

Udział w tym konkursie może wziąć każdy gracz, który ma zweryfikowane konto u bukmachera oraz wcześniej dokonał minimum jednego depozytu.

Chcąc wziąć udział w tej promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani się zapisywać. Wystarczy dokonać zawarcia kuponu, na którym będą znajdować się tylko wszystkie – dziesięć pojedynków ze zmagań trzydziestej drugiej kolejki angielskiej Premier League. Stawka kuponu konkursowego nie może być mniejsza niż 10 PLN. Środki za jakie został zawarty kupon muszą pochodzić z konta głównego. wykluczona z promocji są kupony zagrane za środki.

forbet freebet
Darmowy bonus bez depozytu w Forbet

Kupon musi zostać zawarty najpóźniej do dnia – 30 marca do godz. 13:30, czyli momentu rozpoczęcia pierwszego pojedynku w angielskiej Premier League. Bukmacher podczas trwania tej promocji dopuszcza jedynie typy 1 x 2 (typy tylko na zwycięstwo gospodarzy lub remis lub zwycięstwo gości)

Typy trzeba oddać na wszystkie poniższe spotkania:
Fulham FC – Manchester City Sobota 13:30
Manchester United – Watford FC Sobota 16:00
Leicester City – AFC Bournemouth Sobota 16:00
Crystal Palace – Huddersfield Town Sobota 16:00
Brighton and Hove Albion – Southampton FC Sobota 16:00
Burnley FC – Wolverhampton Wanderers Sobota 16:00
West Ham United – Everton FC Sobota 18:30
Cardiff City – Chelsea FC Niedziela 15:05
Liverpool FC – Tottenham Hotspur Niedziela 17:30
Arsenal FC – Newcastle United Poniedziałek 21:00

Każdy gracz w ramach tego konkursu może oddać cztery kupony. Jednak maksymalnie można otrzymać tylko jeden bonus.

Nagroda główna w tym konkursie to 20 000 PLN. A trafi ona do typera, który poprawnie wytypował wszystkie dziesięć spotkań trzydziestej drugiej kolejki angielskiej Premier League. Natomiast przy jednym błędzie będzie to kwota 5 000 PLN, zaś przy dwóch błędach to 10 PLN.

Ewentualna nagroda na konto gracza trafi w dniu 2.04.2019 do godziny 17:00.

Bonus będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania jednokrotnego obrotu po kursie nie mniejszym niż 1.75.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus na KSW od bukmachera Fortuna
Następny artykułBukmacher LvBet zwiększa depozyt na sporty wirtualne
Darmowe bonusy bukmacherskie w zakładach sportowych online. Bonusy bez depozytu, promocje bukmacherskie od bukmacherów Betclic, Fortuna, STS. Darmowe zakłady, freebety, kody bonusowe i kody promocyjne za darmo.