Chcesz dokonać rejestracji na stronie BetClic? Sprawdź, jak brzmi aktualny kod bonusowy. Premia na start jest dostępna jedynie przy zapisywaniu się do bukmachera!

Kod bonusowy BetClic. Premia na start dla każdego!
Kod bonusowy BetClic. Premia na start dla każdego!

Legalny bukmacher BetClic

BetClic legalny bukmacher to strona działająca w naszym kraju zgodnie z prawem. Nie jest to żadne oszustwo – marka posiada wszystkie niezbędne zgody Ministerstwa Finansów. Co za tym idzie – możecie grać u niej bez żadnych obaw o przykre konsekwencje!

Jeżeli chcesz zarejestrować konto w BetClic Polska, twoim zadaniem jest wypełnienie krótkiego formularza online. Co najważniejsze, możesz to zrobić także w aplikacji mobilnej, co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem.

Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, a nie wydaje nam się, by miało być inaczej, BetClic wystartuje w lipcu 2019 roku. Od tej pory będziecie mogli zakładać konto i obstawiać mecze online!

Rejestracja w BetClic. Jaki kod wpisać?

Wiele osób szuka informacji o bonusie na start, jaki można zyskać. Już teraz musicie wiedzieć, że BetClic kod promocyjny nie jest w tym przypadku wymagany, ale można go podać, by liczyć na ewentualne profity w innym czasie!

Warto wyjaśnić, że kod bonusowy, a kod promocyjny to dokładnie to samo. W internecie obie nazwy występują zamiennie – nie musisz się tym w żaden sposób przejmować!

Aktualny kod bonusowy BetClic to słowo „BETONLINE” – wpisujesz i gotowe! 🙂


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBukmacher Etoto rozdaje darmowy bonus 40 PLN co weekend
Następny artykułEuropejskie puchary promocja u bukmachera Forbet