Bukmacher BetCris wszystkim graczom oferuje specjalną akcję promocyjną „Kasa na okrągło”, w której to może codziennie liczyć na freebety o wartości 20 PLN. A na przestrzeni całego tygodnia premia może wynieść nawet 140 PLN.

Bonus 20 PLN codziennie od bukmachera BetCris.

Bonus 20 PLN codziennie od bukmachera BetCris.

Z oferty promocyjnej „Kasa na okrągło” może skorzystać każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto i legalnego bukmachera www.BetCris.pl.

Wspomniana oferta promocyjna jest dostępna przez całą dobę i to siedem dni w tygodniu, aż do odwołania.

Gwarantowane freebety od BetCris

Chcąc liczyć na frebeety należy spełnić dwa proste warunki. Wystarczy zalogować się na swoje konto, a następnie zakręcić kołem fortuny i tym samym gracz otrzyma pytanie.

Bonus powitalny w BetFan Polska

Bukmacher BetCris daje na nie 15 sekund, aby poprawnie odpowiedzieć. Jeśli to się uda typer otrzyma freebet o wartości 20 PLN. Maksymalny bonus każdego tygodnia może wynieść nawet 140 PLN.

Aktualny kod promocyjny w BetCris

W skład pakietu powitalnego u legalnego bukmachera BetCris wchodzi pierwszy bezpieczny kupon do 200 PLN. To sprawi, że jeśli zakład okaże się przegrany typer otrzyma zwrot stawki.

Powyższy bonus należy aktywować poprzez wpisanie kodu promocyjnego —> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A cały proces zajmie zaledwie kilka chwil.


MR BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z dnia 19 grudnia 2019 nr PS4.6831.1.2019. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułObstawienie bez podatku u legalnego bukmachera eFortuna
Następny artykuł20 000 PLN za obstawienie meczy Ligi Narodów w Fortunie
Darmowe bonusy bukmacherskie w zakładach sportowych online. Bonusy bez depozytu, promocje bukmacherskie od bukmacherów Betclic, Fortuna, STS. Darmowe zakłady, freebety, kody bonusowe i kody promocyjne za darmo.