Bukmacher BetClic oferuje nowym graczom na start pierwszy zakład bez ryzyka. Jeśli okaże się, że kupon został rozliczony jako przegrany to wspomniany operator dokona zwrotu 100% stawki, aż do 510 PLN. Pod warunkiem, że gracz wpisze kod promocyjny KOD510 w procesie rejestracyjnym.

Czy Betclic wymaga wpisania kodu promocyjnego na bonus?

Czy Betclic wymaga wpisania kodu promocyjnego na bonus?

Oferta powitalna skierowana jest do tych graczy, którzy wcześniej nie korzystali z usług bukmachera BetClic.

Chcąc skorzystać z tego bonusu najpierw trzeba dokonać rejestracji konta. Można to zrobić jedynie na stronie bukmachera www.betclic.pl. Ten proces nie zajmie graczowi zbyt wiele czasu, ani nie jest skomplikowany, ponieważ wystarczy podać tam swoje podstawowe dane jak chociażby imię czy tez nazwisko.

sts bonus bez wpłaty za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jednak trzeba PAMIĘTAĆ o wpisaniu kodu promocyjnego KOD510 podczas rejestracji, ponieważ to sprawi, ze bukmacher dokona aktywacji Cashbacku. Później już takiej możliwości nie będzie.

Kolejny krok to dokonanie wpłaty oraz zagranie pierwszego kuponu, który jest objęty Cashbackiem.

Bukmacher BetClic dokona zwrotu 100% stawki pod warunkiem, że zagrany kupon został rozliczony jako przegrany. Maksymalnie można otrzymać 510 PLN. Natomiast przy wygranym kuponie cała kwota znajdzie się na koncie gracza.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułMistrzostwa Europy w siatkówce bonusy za aktywność u bukmachera BetClic
Następny artykułExtra bonus do 500 PLN od bukmachera BetClic
Darmowe bonusy bukmacherskie w zakładach sportowych online. Bonusy bez depozytu, promocje bukmacherskie od bukmacherów Betclic, Fortuna, STS. Darmowe zakłady, freebety, kody bonusowe i kody promocyjne za darmo.