Już w najbliższą sobotę czeka na spotkanie finałowe w ramach piłkarskiej Ligi Mistrzów. Na tą okazję bukmacher STS przygotował wszystkim graczom specjalną akcję promocyjną, w której to można otrzymać nawet 100 PLN i to bez znacznie, jak kupon został rozliczony.

Finał Ligi Mistrzów 2022. Gwarantowane 100 PLN od STS

Finał Ligi Mistrzów 2022. Gwarantowane 100 PLN od STS

Finał piłkarskiej Ligi Mistrzów trzeba powiedzieć, że cieszy się na pewno sporą popularnością. Dodatkowo emocji w tym starciu nie powinno brakować.

Dodatkowo każdy z użytkowników ma prawo skorzystać z specjalnej akcji promocyjnej „Obstaw i odbierz do 100 PLN” i otrzymać darmowe środki.

Do wspomnianej oferty koniecznie trzeba się zapisać na stronie www.STS.pl, a jest ona aktywna wyłącznie w dniach do 28 maja do godziny 23:59.

Darmowe 100 PLN na finał Ligi Mistrzów

Bukmacher STS w ofercie promocyjnej „Obstaw i odbierz do 100 PLN” dopuszcza kupony SOLO i AKO, na których to koniecznie musi znajdować się minimum jedno zdarzenie pochodzące na finał piłkarskiej Ligi Mistrzów pomiędzy Liverpoolem z Realem Madryt.

Warto jest dodać, że kupon promocyjny musi zostać zawarty za minimum 20 PLN, zaś kurs łączny nie może być mniejszy niż 2.50.

Bonus powitalny w BetFan Polska

Za pierwszy zagrany kupon spełniający powyższe warunki promocji gracz otrzyma premie o wartości 50% stawki. Łączna kwota na jaką może liczyć typer to nawet 100 PLN.

Jaki jest kod promocyjny w STS?

Każdy użytkownik, który wpisze kod promocyjny –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym bukmachera STS online dokonać aktywacji niżej wymienionych bonusów. STS opinie wśród nowych graczy ma imponujące, wszystko to za sprawą atrakcyjnych promocji i bonusów na start.

Za każdą z trzech pierwszy wpłaty użytkownicy będą mogli liczyć na extra środki, ponieważ będą mogli liczyć na bonus odpowiednio do 300 PLN, 500 PLN i 700 PLN.

A warto jest zaznaczyć również inny istotny aspekt. A mianowicie, że pierwszy zakład bukmacherskie jest objęty ubezpieczeniem do 100 PLN, tak samo jak z sportów wirtualnych i Betgames, gdzie to w przypadku przegranej gracz może liczyć na 20 PLN w przypadku przegranej.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułGwarantowane bonusy za obstawienie meczy w eWinner
Następny artykuł200 PLN za obstawienie meczy z Wimbledonu w eWinner
Darmowe bonusy bukmacherskie w zakładach sportowych online. Bonusy bez depozytu, promocje bukmacherskie od bukmacherów Betclic, Fortuna, STS. Darmowe zakłady, freebety, kody bonusowe i kody promocyjne za darmo.