Bukmacher eWinner PL nagradza wszystkich aktywnych swoich graczy za obstawienie meczy z piłki nożnej. Co weekend na konto każdego użytkownika może trafić nawet 50 PLN i to bez znaczenia, jak zakłady zostały rozliczone.

Darmowe bonusy za obstawienie meczy w eWinner. Extra 50 PLN dla każdego gracza

Darmowe bonusy za obstawienie meczy w eWinner. Extra 50 PLN dla każdego gracza

Śmiało trzeba powiedzieć, że na brak emocji, ale i zarówno meczy w piłce nożnej nie brakuje. Bowiem starcia regularnie toczą się w czołowych ligach na Świecie, tj. Premier League, Bundeslidze, Serie A, LaLidze, Ligue 1, czy też PKO Ekstraklasie.

NJa przeciw aktywnym swoim graczom wychodzi legalny bukmacher eWinner i oferuje akcję promocyjną „Futbol totalny”, a jest ona dostępach wyłącznie w każdą sobotę i niedzielę, aż do odwołania.

Gracz, który natomiast chce wziąć udział w promocji „Futbol totalny” koniecznie musi do niej się zapisać na stronie www.eWinner.pl i to przed zagraniem pierwszego kuponu.

Freebety za obstawienie meczy w eWinner:

W ramach oferty promocyjnej „Futbol totalny” bukmacher eWinner PL wymaga od każdego użytkownika zagrania kuponu AKO, tzw. wielozdarzeniowego, na którym to muszą obowiązkowo znajdować się same mecze z piłki nożnej.

Poza tym wspomniany operator wymaga od użytkowników, aby kurs łączny kuponu nie był mniejszy niż 2.50, zaś stawka wynosiła równą kwotę 49 PLN.

Darmowy bonus bez ryzyka w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Po spełnieniu powyższych warunków gracz otrzyma freebet od bukmachera eWinner o wartości 25 PLN. I to bez żadnego znaczenia, jak zakłady zostały rozliczone.

Kod promocyjny w eWinner:

Bukmacher eWinner PL każdemu użytkownikowi oferuje każdemu użytkownikowi na sam start limitowany pakiet powitalny, w którym to można liczyć na:

  • cashback do 110 PLN za pierwszy przegrany kupon
  • bonus równowartości drugiego depozytu, aż do 500 PLN

Wyżej wspomniane bonusy będą aktywne pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Zaznaczyć jest warto, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCzołowi bukmacherzy w Polsce i najnowszy kod promocyjny ewinner 
Następny artykułJak odebrać pewne 100 PLN na finał piłkarskiej Ligi Mistrzów?
Darmowe bonusy bukmacherskie w zakładach sportowych online. Bonusy bez depozytu, promocje bukmacherskie od bukmacherów Betclic, Fortuna, STS. Darmowe zakłady, freebety, kody bonusowe i kody promocyjne za darmo.