Specjalną ofertę promocyjną wszystkim użytkownikom oferuje bukmacher Betclic. Wystarczy zawrzeć kupon z rozgrywek europejskich pucharów w piłce nożnej, aby liczyć ewentualnie na 40 PLN w formie bonusu.

Betclic rozdaje gotówkę graczom na typowanie meczy

Betclic rozdaje gotówkę graczom na typowanie meczy

A przed nami dosyć ciekawe konfrontacje, ponieważ dojdzie do kilku emocjonujących potyczek, jak Benfica vs Bayern Monachium, Manchester United vs Atalanta, PSV vs Monaco, czy też Napoli vs Legia Warszawa.

Użytkownik, który chce skorzystać z promocji „Pewny zakład” koniecznie musi do niej się zapisać na stronie www.Betclic.pl. A wspomniana akcja jest aktywna użytkownikom do 21 października do godziny 23:59.

Pewny zakład w Betclic

Zadaniem graczy w promocji „Pewny zakład” jest zagranie kuponu AKO, czyli tzw. wielozdarzeniowego, na którym to będzie znajdować się minimum pięć zdarzeń. Jednak wszystkie typy muszą pochodzić z rozgrywek z europejskich pucharów. Dodatkowo kurs łączny kuponu nie może być mniejszy niż 4.00.

Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

W przypadku, gdy jeden z typów okaże się przegrany to użytkownik nie straci gotówki. Dokładnie mówiąc będzie mógł liczyć na zwrot stawki do 40 PLN.

Specjalny kod promocyjny w Betclic

Bukmacher Betclic online oferuje graczom limitowaną ofertę promocyjną na sam start, w której to można liczyć na bezpieczny kupon. Cashback będzie aktywny pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

W przypadku przegranej gracz nie straci gotówki. Bowiem będzie mógł liczyć na zwrot całej stawki, która może wynieść nawet 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus 40 PLN za obstawienie meczy do Betclic
Następny artykuł20 000 PLN dla graczy za obstawienie meczy. Bonusy dla typerów od Fortuny
Darmowe bonusy bukmacherskie w zakładach sportowych online. Bonusy bez depozytu, promocje bukmacherskie od bukmacherów Betclic, Fortuna, STS. Darmowe zakłady, freebety, kody bonusowe i kody promocyjne za darmo.