Wiele polskich firm bukmacherskich dostosowuje się do wymagań współczesności i realizuje swoje usługi poprzez internet. Równocześnie nie wyklucza się jednak tradycyjnych graczy, którzy wolą zawierać zakłady w punktach stacjonarnych. Z myślą o nich prowadzone są wciąż naziemne oddziały bukmacherów, które są dostępne najczęściej we wszystkich dniach tygodnia. Ustawa ograniczająca handel w niedziele nie jest zatem przeszkodą w postawieniu swoich kuponów.

fortuna godziny otwarcia
Aktualne godziny otwarcia punktów naziemnych bukmacherów

Totolotek

Większość punktów sieci bukmachera Totolotek jest otwarta w jej standardowych godzinach:

  • Poniedziałek: od 10:00 do 18:00,
  • Wtorek – Piątek: od 9:30 do 19:30,
  • Sobota: od 9:30 do 18:30,
  • Niedziela: od 9:30 do 16:30.

Dodatkowo niektóre oddziały Totolotka są czynne w niedzielę dłużej, a klienci mogą w nich stawiać do godziny 18:30.

STS

Bukmacher STS posiada na chwilę obecną 430 lokali w całej Polsce i czas ich otwarcia nie jest usystematyzowany. Większość punktów rozpoczyna swoją działalność o godzinie 8:00 lub 9:00. Godzina zamknięcia różni się natomiast ze względu na dzień tygodnia i w dniach od poniedziałku do soboty jest nią najczęściej 20:00, a w niedzielę 18:00.

forbet freebet
Darmowy bonus bez depozytu w Forbet

Na mapie, która dostępna jest na stronie www.sts.pl znaleźć można jednak lokale, które świadczą swoje usługi przez cały tydzień w stałych godzinach od 8:00 do 22:45. Dokładny czas pracy konkretnego punktu STS jest podany na stronie internetowej firmy.

Fortuna 

Fortuna to jeden z najpopularniejszych bukmacherów w Polsce. Godziny otwarcia Fortuny nie różnią się specjalnie od innych bukmacherów w naszym kraju, różnią się jedynie detalami. Standardowe godziny otwarcia punktów stacjonarnych bukmachera Fortuna to:

  • Poniedziałek: od 10:00 do 17:30,
  • Wtorek – Czwartek: od 9:30 do 18:30,
  • Piątek: od 9:00 do 19:00,
  • Sobota: od 8:30 do 17:30,
  • Niedziela: od 8:30 do 17:00.

forBet

Lokale tego bukmachera mają różnorodne godziny otwarcia. Niektóre z nich są nawet czynne całodobowo, we wszystkie dni tygodnia. Czas pracy interesującego nas punktu można znaleźć na stronie internetowej firmy.

Milenium

W firmie Milenium godziny pracy również nie są jednakowe dla wszystkich lokali. Najczęściej jednak otwarcie następuje o godzinie 9:00 lub 10:00, natomiast zamknięcie o 19:00 (w niedzielę o 17:00). Istnieje jednak duża ilość oddziałów Milenium, które posiadają inny czas pracy, do sprawdzenia na oficjalnej witrynie bukmachera. 

LVbet

Standardowe godziny otwarcia punktów tej firmy to:

  • Poniedziałek – Niedziela: od 9:00 do 21:00.

Nieliczne lokale posiadają jednak nieco skrócony lub wydłużony czas pracy, który można sprawdzić poprzez stronę internetową bukmachera.

Poprzedni artykułFora bukmacherskie – czy są jeszcze popularne?
Następny artykułBukmacher Fortuna – opinie, bonusy, kod promocyjny
Legalne zakłady bukmacherskie w Polsce. Tylko opisy, recenzje, promocje i bonusy bukmacherów, którzy mają zezwolenie Ministra Finansów na działalność bukmacherską w internecie.