Każda osoba zajmująca się zakładami bukmacherskimi miała na pewno styczność z takim terminem jak freebet. Warto więc sobie odpowiedzieć na pytanie co to jest freebet i gdzie go dostaniemy od bukmachera?

freebet
Gdzie najlepsze freebety u legalnych bukmacherów w Polsce

Co to jest freebet?

Freebet jest bonusem pozwalający nam na obstawienie zakładu bez jakiegokolwiek ryzyka. Jednak niestety w większości przypadków freebety są ograniczone do pewnych dyscyplin, lig czy też do innych kwestii, które zaraz opiszemy.

Czasami zdarza się, że z tego typu bonusu skorzystać można tylko na telefonie. W większości przypadków freebety mogą zostać wykorzystane jeśli chodzi o zakłady kombi i pojedyncze. Wykorzystanie freebeta jest w większości przypadków bardzo proste i wymaga tylko i wyłącznie zaznaczenia odpowiedniego miejsca jeśli chodzi o wystawianie zakładów.

Dodatkowo trzeba pamiętać, że korzystanie z tego typu zakładów nie jest obowiązkowe i można z tego zrezygnować. Można w ogóle wyłączyć tą opcje i zdecydować się na nie skorzystanie z niej.

Freebety (darmowe zakłady) to nie jedyne zakłady jakie można obstawiać i dlatego też warto wiedzieć w jaki sposób to robić. Przede wszystkim trzeba pamiętać, że stawianie zakładów bukmacherskich to dość konkretna sprawa i trzeba pamiętać, że należy robić to z głową. Nie warto stawiać zakładów, które są z góry przegrane, albo też mają bardzo niewielkie szanse na sukces.

„Freebety to najlepsze moim zdaniem bonusy od bukmacherów, zwykle obrót takim bonusem jest dużo łatwiejszy niż standardowa promocja od depozytu. Tutaj nie ryzykuję swoich pieniędzy, jeśli wygram to super, jeśli przegram to nie swoje pieniądze, to jest najlepsze we freebetach.” – typer z forum betonline.net.pl

Oczywiście należy pamiętać, aby wybierać tylko i wyłącznie najlepszych bukmacherów, którzy legalnie działają w Polsce. Oczywiście wtenczas też trzeba płacić podatki jednak jest to lepsze niż oszukiwanie na podatkach.

Gdzie można uzyskać bonusy?

Uzyskanie bonusów na zakłady bukmacherskie w postaci freebetów możliwe jest od wielu bukmacherów, na przykład w eTOTO jest w tej chwili freebet o wartości 50 PLN. Jest to równie możliwe jak otrzymanie innych bonusów, jednak taki zakład można czasami dostawać regularnie. Pozwoli to na obstawienie bardziej ryzykownych zakładów bez możliwości straty swoich pieniędzy.

Dla bardziej zachowawczych graczy może być to całkiem fajny sposób na obstawienie zakładów mających sporą szansę na zarobienie odpowiednich ilości pieniędzy.

Poprzedni artykułLegalny bukmacher Milenium
Następny artykułCzy bukmacher bet365 jest legalny?
Legalne zakłady bukmacherskie w Polsce. Tylko opisy, recenzje, promocje i bonusy bukmacherów, którzy mają zezwolenie Ministra Finansów na działalność bukmacherską w internecie.