Legalny bukmacher eFortuna online nagradza wszystkich swoich aktywnych typerów za obstawienie meczy. Wystarczy zawrzeć zakład AKO i liczyć na ewentualne zwroty stawki za przegrane kupony.

Extra 30 PLN co tydzień od Fortuny za obstawienie meczy

Extra 30 PLN co tydzień od Fortuny za obstawienie meczy

Warto jest na samym początku powiedzieć to, że oferta bukmachera eFortuna PL jest bardzo bogata. Poza tym mecze rozgrywane są praktycznie w każdej dyscyplinie włącznie z sportami zimowymi!

Natomiast bukmacher www.eFortuna.pl oferuje limitowaną ofertę promocyjną „Poniedziałkowy Farciarz”, która jest dostępna wyłącznie w następujące dni 10, 17, 24 i 31 stycznia w godzinach 16:00 – 18:00.

Darmowe bonusy od Fortuny

Pierwsza, a zarazem podstawowa czynność, jaką należy wykonać w promocji „Poniedziałkowy Farciarz” jest to dokonanie depozytu w wysokości 30 PLN. Następnie użytkownik musi zagrać kupon AKO, na którym muszą znajdować się wyłącznie zdarzenia z oferty LIVE.

Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

W przypadku, gdy jeden z zakładów okażę się przegrany to użytkownik w żadnym wypadku nie straci gotówki. Bowiem będzie mógł liczyć na zwrot 100% stawki. Łącznie na konto każdego użytkownika może trafić nawet 90 PLN.

Jaki jest nowy kod promocyjny w Fortunie?

Zakłady bukmacherskie eFortuna online oferują wszystkim użytkownikom limitowaną ofertę promocyjną na sam start, gdzie to można liczyć na:

  • darmowe 20 PLN bez wpłaty własnej za założenie konta
  • pierwszy bezpieczny kupon do 600 PLN
  • bonus równowartości całej drugiej wpłaty, aż do 2100 PLN

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego —->> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Nadmienić jest trzeba istotny fakt, że jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPromocja dla graczy na Turniej Czterech Skoczni od Fortuny
Następny artykułTenisowy Cashback. Zwrot do 100 PLN w Betclic
Darmowe bonusy bukmacherskie w zakładach sportowych online. Bonusy bez depozytu, promocje bukmacherskie od bukmacherów Betclic, Fortuna, STS. Darmowe zakłady, freebety, kody bonusowe i kody promocyjne za darmo.