Bukmacher Forbet ma nową odsłoną dla urządzeń mobilnych. W związku z tym operator zwiększa wygrane o 12% do końca piątku – 22 marca.

Większe wygrane u bukmachera

Większe wygrane u bukmachera

W promocji może wziąć udział każdy gracz, który ma zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a także wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Chcąc wziąć udział w tej promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani się zapisywać. Ponieważ wystarczy, zawrzeć kupon u bukmachera do 22.03.19, do godziny 23:59. Jednak należy pamiętać, że trzeba tego dokonać na urządzeniach mobilnych (strona mobilna oraz aplikacja).

etoto freebet
Darmowy zakład w Etoto. Kod promocyjny: BETONLINE

Bukmacher wymaga, żeby na kuponie znalazły się minimum cztery zdarzenia, gdzie kurs każdego z nich będzie nie mniejszy niż 1.30. W te promocji dopuszczalne są jedynie kupony przedmeczowe.

Stawka za jaki zostanie zwarty kupon jest dowolna. Jednak należy pamiętać, że kupony zagrane za środki bonusowe.

Spełniając powyższe warunki promocji bukmacher automatycznie zwiększa wygraną o 12%.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus za pierwszą wpłatę od bukmachera STS
Następny artykułBonus na KSW od bukmachera Fortuna
Darmowe bonusy bukmacherskie w zakładach sportowych online. Bonusy bez depozytu, promocje bukmacherskie od bukmacherów Betclic, Fortuna, STS. Darmowe zakłady, freebety, kody bonusowe i kody promocyjne za darmo.