Na wtorek 2 kwietnia bukmacher Forbet ma ciekawą promocję dla swoich graczy, w której to zwiększa wygrane o 12%.

Promocja bukmacherska – większa wygrana

Promocja bukmacherska – większa wygrana

Każdy gracz, który ma zweryfikowane konto u bukmachera Forbet oraz wcześniej dokonał minimum jednego depozytu może wziąć udział w tej promocji. Co istotne swojego udziału nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani się tez zapisywać.

Promocja obwiązuje jedynie we wtorek 2 kwietnia. Najważniejsze w tym wszystkim jest aktywna w godzinach 15:00 – 21:00. chcąc liczyć na większą wygraną musimy jedynie w tych godzinach dokonać zawarcia kuponu.

forbet freebet
Darmowy bonus bez depozytu w Forbet

Poza tym bukmacher Forbet podczas tej promocji wymaga, żeby na każdym kuponie znalazły się co najmniej trzy zdarzenia, kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.30.

Stawka minimalna kuponu jest dowolna. Jednak z promocji zostaną wykluczone te kupony, które zostały zawarte za środki bonusowe.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułLvBet tnie ryzyko na spotkanie Wisła – Legia
Następny artykułOdbierz dodatkowe 25 PLN od bukmachera Forbet
Darmowe bonusy bukmacherskie w zakładach sportowych online. Bonusy bez depozytu, promocje bukmacherskie od bukmacherów Betclic, Fortuna, STS. Darmowe zakłady, freebety, kody bonusowe i kody promocyjne za darmo.