W dniu 16 kwietnia bukmacher powyższa wygrane swoim graczom o 12%. Wystarczy dokonać zawarcia kupnu w godzinach 15:00 – 21:00, aby cieszyć się z większej wygranej.

Wygrywaj więcej z bukmacherem Forbet

Wygrywaj więcej z bukmacherem Forbet

W promocji może wziąć udział każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a także wcześniej dokonał minimum jednego depozytu. Swojego udziału w akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

Głównym warunkiem promocji jest zawarcie kuponu we wtorek 16 kwietnia w godzinach 15:00 – 21:00. Poza tym bukmacher wymaga, żeby na kuponie znalazły się minimum trzy zdarzenia, gdzie kurs każdego z nich będzie nie mniejszy niż 1.30.

sts bonus bez wpłaty za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Na kuponie mogą znaleźć się jedynie zdarzenia z oferty przedmeczowej bukmachera. Jednak na pewno jest z czego wybierać, ponieważ przed nami chociażby rewanżowe spotkania ćwierćfinałowe w Lidze Mistrzów.

W tej akcji są wykluczone kupony zagrane za środki bonusowe oraz kupony systemowe.

Spełniając powyższe warunki promocji bukmacher automatycznie zwiększy wygrana o 12%.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułWiększe wygrane na Gran Prix F1 – Chin z LvBet
Następny artykułZwrot za przegrany kupon od Forbet
Darmowe bonusy bukmacherskie w zakładach sportowych online. Bonusy bez depozytu, promocje bukmacherskie od bukmacherów Betclic, Fortuna, STS. Darmowe zakłady, freebety, kody bonusowe i kody promocyjne za darmo.