Legalny bukmacher BetClic oferuje nowym graczom najnowszą promocję „siatkarski cashback”. Podczas tej akcji wspomniany operator przyznaje darmowy bonus do 500 PLN i to bez znaczenia jak kupony zostały rozliczone.

Siatkówka i bonus od Betclic

Siatkówka i bonus od Betclic

Oferta promocyjna skierowana jest do tych graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera BetClic, a dodatkowo wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty u tego operatora.

Promocja dostępna jest typerom od 4 do 15 października. Jednak należy pamiętać, że gracz, który chce wziąć udział w walce o darmową gotówkę musi się zapisać do tej akcji. Można to jedynie zrobić na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie na podstronie tej akcji.

Następnie pozostaje już typowanie. W akcji „siatkarski cashback” biorą udział zarówno kupony pojedyncze jak i wialozdarzeniowe, których kurs łączny musi wynieść minimum 1.50.

Należy wiedzieć, że na kuponie mogą znajdować się jedynie zdarzenia z siatkówki (z wyłączaniem siatkówki plażowej). Natomiast typy mogą pochodzić z oferty przedmeczowej jak i na żywo.

Minimalna stawka kuponu jest dowolna. Lecz należy pamiętać, że bukmacher automatycznie wyklucza kupony zagrane za środki bonusowe.

Betfan kod promocyjny

Na koniec akcji wspomniany bukmacher BetClic dokona zsumowania wszystkich stawek kuponów, które spełniają powyższe warunki promocji i przyzna bonus 10% stawek zakładu kwalifikujących się w tej akcji, czyli przykładowo gracz zagrał kupony na kwotę 2350 PLN, to otrzyma bonus o wartości 235 PLN od bukmachera BetClic.

Każdy użytkownik w ramach tej promocji może otrzymać maksymalnie 500 PLN. Bonus znajdzie się na koncie gracza w dniu 16 października.

Jaki bonus na start dla nowych graczy w Betclic?

Bukmacher BetClic oferuje ciekawy bonus na start dla nowych swoich graczy. Wystarczy założyć konto na stronie bukmachera www.betclic.pl i wpisać kod promocyjny KOD510. W wspomniany operator dokona aktywacji cashbacku, czyli zakładu bez ryzyka.

Jeśli okaże się, że pierwszy kupon został rozliczony jako przegrany to bukmacher BetClic dokona zwrotu stawki. Maksymalnie na konto typera może trafić bonus o wartości 510 PLN. Natomiast w przypadku wygranej cała kwota znajdzie się na koncie gracza.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJaki jest aktualny kod promocyjny w Betclic?
Następny artykułDarmowy freebet na mecz Łotwa vs Polska u bukmachera STS
Darmowe bonusy bukmacherskie w zakładach sportowych online. Bonusy bez depozytu, promocje bukmacherskie od bukmacherów Betclic, Fortuna, STS. Darmowe zakłady, freebety, kody bonusowe i kody promocyjne za darmo.