Już w środę 10 lipca będziemy mogli obserwować drużynę Piasta w zmaganiach w Lidze Mistrzów. W czwartek, zaś Legia i Cracovią wystąpią w eliminacjach do Ligi Europy. Z tej okazji bukmacher Forbet przewidział promocję dla swoich graczy, w której to zmniejsza ryzyko przegranej.

Forbet zmniejsza przegrane na polskie zespoły w Pucharach

Forbet zmniejsza przegrane na polskie zespoły w Pucharach

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy obecnie posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a poza tym wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest dla typerów do dnia 10 lipca do godz. 19:00.

Chcąc skorzystać z tej promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać. Warunek podstawowy to zagranie kuponu, na którym będą znajdować się jedynie zdarzenia: Bate – Piast, Europa FC – Legia oraz Dunajsk – Cracovia.

Bukmacher wymaga, żeby oddany typ pochodził na zwycięstwo polskich drużyn! I tylko takie typ jest kwalifikowany w tej promocji.

Stawka za jaki musi zostać zagrany kupon musi być równa 49PLN lub 149PLN. Z promocji są wykluczone kupony zagrane za środki bonusowe.

Darmowy bonus bez depozytu u bukmachera Totolotek
Darmowy bonus bez depozytu u bukmachera Totolotek

Bukmacher dokona zwrotu stawki pod warunkiem, że na kuponie będzie jeden błąd. Przy dwóch lub trzech błędach operator dokona 50%.

Ewentualny zwrot w formie środków bonusowych trafi na konto gracza najpóźniej do 12 lipca do godz. 12:00.

Promocja dla nowych graczy:

Bukmacher Forbet oferuje dla swoich nowych graczy najnowszy pakiet powitalny, w którym to łącznie można otrzymać nawet 2000 PLN:

  • pierwszy depozyt 100% od wpłaty – maksymalny bonus 1000 PLN
  • drugi depozyt 75% od wpłaty – maksymalny bonus 500 PLN
  • trzeci depozyt 50% od wpłaty – maksymalny bonus 500 PLN

Dodatkowo użytkownik, który wpisze kod promocyjny BETONLINE otrzyma w gratisie od bukmachera 50 PLN.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKod bonusowy BetClic. Premia na start dla każdego!
Następny artykułSTS darmowy bonus 40 PLN z aplikacji mobilny
Darmowe bonusy bukmacherskie w zakładach sportowych online. Bonusy bez depozytu, promocje bukmacherskie od bukmacherów Betclic, Fortuna, STS. Darmowe zakłady, freebety, kody bonusowe i kody promocyjne za darmo.