Konkurs esportowy oferuje swoim graczom legalny bukmacher LvBet. Wystarczy typować zakłady z takich gier jak CS:GO, Dota 2, Starcraft, Starcraft 2, LoL, Warcraft oraz King of Glory, aby walczyć o nagrody. Jest niewątpliwie o co, bowiem do zwycięzcy trafi komputer G4M3R 500 i5 o wartości 5499 PLN oraz sprzęt komputerowy!

Konkurs z nagrodami dostępny u bukmachera LvBet

Konkurs skierowany jest do każdego typera, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera LvBet, a także wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Gracz, który chce wziąć udział w tym konkursie esprtowym nie musi nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać. Jednak należy pamiętać, że trwa on od 15 listopada do 15 grudnia 2019.

Konkurs polega na zdobywaniu punktów, a są one przyznane za zagranie kuponów SOLO lub kombi z takich gier jak CS:GO, Dota 2, Starcraft, Starcraft 2, LoL, Warcraft oraz King of Glory. Kurs łączny zakładu nie może być mniejszy niż 1.50.

Typy mogą pochodzić zarówno z oferty przedmeczowej jak i LIVE.

polski bukmacher betfan online
Obstawianie bez podatku legalnie – Betfan kod promocyjny na bonus

Stawka zakładu nie może być mniejsza niż 10 PLN. Jednak należy pamiętać, że z akcji są wykluczone automatycznie wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

Punkty do klasyfikacji będą naliczane w następujący sposób:

  • Punkty za wygrane zakłady: kurs x stawka x ilość selekcji
  • Punkty za przegrane zakłady: stawka x ilość selekcji

Nie da się ukryć, że jest o co walczyć, ponieważ bukmacher LvBet nagrodzi typerów na przestrzeni dwóch etapów.
Pierwszy z nich zakończy się w połowie trwania konkursu. Wówczas nagrody trafią do dziesięciu graczy, który ubierali najwięcej punktów. Zwycięzca będzie mógł cieszyć się z bonusu o wartości 800 PLN.

PozycjaBonus
1 Miejsce800 PLN
2 Miejsce600 PLN
3 Miejsce400 PLN
4-6 Miejsca300 PLN
7-10 Miejsca200 PLN

Natomiast na koniec zmagań w klasyfikacji generalnej nagrody są już bardziej okazałe. Do zwycięzcy trafi bowiem komputer G4M3R 500 i5 o wartości 5499 PLN oraz sprzęt komputerowy!

PozycjaNagroda
1 MiejsceKomputer G4M3R 500 i5 o wartości 5500 PLN
+ dodatki
2 MiejsceMonitor Samsung C24FG73FQUX Curved
o wartości 1000 PLN + klawiatura i mysz o wartości 860 PLN
3 MiejsceKlawiatura Razer Black Widow + mysz RazerDeathAdder o wartości 8 60 PLN
4-6
Miejsca
Słuchawki: Steelseries Arctis 3 bluetooth
7-10
Miejsca
Mysz: Razer Deathadder

LvBet darmowy kod promocyjny dla graczy:

Legalny bukmacher LvBet przyznaje darmowy bonus w wysokości 20 PLN na start nowym graczom. Darmowe środki będą do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Chcąc liczyć na ten bonus wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE w formularzu rejestracyjnym! To sprawi, że bukmacher dokona aktywacji bonusu bez depozytu.

Dodatkowo po dokonaniu dwóch pierwszych depozytów można otrzymać łączny bonus nawet do 1500 PLN.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBukmacher STS. Darmowy bonus na mecz Izrael – Polska
Następny artykułBonus od bukmachera Fortuna na „Black Friday”
Darmowe bonusy bukmacherskie w zakładach sportowych online. Bonusy bez depozytu, promocje bukmacherskie od bukmacherów Betclic, Fortuna, STS. Darmowe zakłady, freebety, kody bonusowe i kody promocyjne za darmo.