Specjalną ofertę promocyjną wszystkim graczom przygotował legalny bukmacher STS. W ramach akcji „Ekstra 35 PLN LIVE” każdy gracz otrzyma darmowe środki codziennie za trafiony zakład.

Bonusy dla typerów codziennie

Bonusy w STS dla typerów codziennie

Oferta „Ekstra 35 PLN LIVE” skierowana jest do każdego gracza, który posiada konto u bukmachera STS i dostępna jest do 21 czerwca do godz. 23:59.

Gracz, który chce wziąć udział w tej promocji musi mieć na uwadze, że koniecznie musi się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie poprzez zalogowanie się na swoje konto na www.STS.pl, a następnie gracz musi kliknąć w guzik „Weź udział”, który znajduje się w zakładce promocyjnej „Ekstra 35 PLN LIVE”.

Bonus dla graczy za obstawienie meczy

Polski bukmacher STS w ramach oferty „Ekstra 35 PLN LIVE” kwalifikuje wyłącznie zakłady AKO, które zostaną zawarte za nie mniej niż 20 PLN.

Na uwadze trzeba mieć, że na zakładzie mogą znajdować się wyłącznie zdarzenia z oferty „LIVE”. Minimalny kurs typu jest nie wymagany, ale kurs całkowity kuponu nie może być mniejszy niż 2.50.

Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Gracz ma prawo typować dowolne dyscypliny, które bukmacher STS posiada w swojej ofercie. A na pewno jest z czego wybierać, ponieważ zdarzeń z piłki nożnej, tenisa, koszykówki, czy Esportu nie brakuje.

Typer, którego zakład spełnia powyższe warunki promocji to otrzyma pewne 5 PLN pod warunkiem, że został on rozliczony, jako wygrany. Maksymalnie wszyscy użytkownicy mogą otrzymać darmowe środki o wartości 35 PLN.

Kod bonusowy w STS:

Bukmacher STS online oferuje każdemu graczowi specjalny pakiet powitalny, w którym to na start gracze mogą otrzymać darmowe, pewne środki o wartości 29 PLN.

W dodatku to nie wszystko. Użytkownik, który dokona pierwszej wpłaty otrzyma bonus równowartości depozytu, a maksymalnie może otrzymać 1200 PLN.

Jednak należy mieć na uwadze, że trzeba dokonać aktywacji pakietu powitalnego poprzez wpisanie hasła promocyjnego — >> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Należy mieć na uwadze, że jest to jedyny moment, aby to zrobić.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus dla graczy na LaLigę w Betclic. Pula nagród 45 000 PLN.
Następny artykułZakład bez ryzyka do 230 PLN w STS z kodem promocyjnym
Darmowe bonusy bukmacherskie w zakładach sportowych online. Bonusy bez depozytu, promocje bukmacherskie od bukmacherów Betclic, Fortuna, STS. Darmowe zakłady, freebety, kody bonusowe i kody promocyjne za darmo.