Specjalną ofertę promocyjną wszystkim typerom sportów wirtualnych oferuje bukmacher STS. Wystarczy obstawiać mecze z wspomnianej kategorii, aby liczyć na ekstra środki i to bez znaczenia, jak zakłady zostały rozliczone.

Bonus do 30 PLN za obstawienie meczy od legalnego bukmachera STS

Bonus do 30 PLN za obstawienie meczy od legalnego bukmachera STS

Sporty wirtualne niewątpliwie maja swoje plusy. Do takich na pewno zalicza się fakt, ze w dosyć szybkim czasie można zarobić dużą ilość gotówki. Dodatkowo mecze trwają w zdecydowanie krótszym czasie ma to miejsce w rzeczywistości.

Natomiast legalny bukmacher STS online nagradza typerów w ramach oferty promocyjnej „Ekstra 30 PLN. Odbierz dodatkową kasę”. Chcąc skorzystać z tej oferty koniecznie trzeba do niej dołączyć na stronie www.STS.pl, a jest ona dostępna do 13 lipca do godziny 23:59.

Gwarantowane 30 PLN na sporty wirtualne

Zadaniem graczy w promocji „Ekstra 30 PLN. Odbierz dodatkową kasę” jest zagranie kuponu wielozdarzeniowego za minimum 2 PLN, na który to musi OBOWIĄZKOWO znajdować się jedne typ ze sportów wirtualnych. A łączny kurs nie może być mniejszy niż 1.85.

Bonus powitalny w BetFan Polska

W przypadku, gdy gracz dokonał obrotu w wysokości 300 PLN za kupony spełniające powyższe warunki w prezencie otrzyma 30 PLN i to bez znaczenia, jak kupony zostały rozliczone.

Kod promocyjny w STS 2022:

Wszyscy nowi użytkownicy, którzy wpiszą kod promocyjny –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym u bukmachera STS automatycznie dokonają niżej wymienionych bonusów. A cały proces zajmie dosłownie kilka chwil i co istotne jest niezwykle prosty!

Wówczas już trzy pierwsze wpłaty objęte będą promocją. Za każdą z nich gracz otrzyma premię. A łącznie na konto gracza może trafić nawet 1500 PLN.

Dodatkowo warto jest wiedzieć, że pierwszy kupon jest objęty Cashbackiem z zakładów bukmacherskich, sportów wirtualnych oraz Betgames.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł200 PLN za obstawienie meczy z Wimbledonu w eWinner
Następny artykułCodzienne freebety od eWinner. 90 PLN za obstawienie meczy
Darmowe bonusy bukmacherskie w zakładach sportowych online. Bonusy bez depozytu, promocje bukmacherskie od bukmacherów Betclic, Fortuna, STS. Darmowe zakłady, freebety, kody bonusowe i kody promocyjne za darmo.