Przed nami finał Pucharu Polski, który zostanie rozegrany w dniu 2 maja na PGE Narodowym. Z tej okazji bukmacher Lvbet przewidział dodatkowe bonusy dla graczy, którzy dokonają zawarcia kuponu na te wydarzenie.

LvBet rozdaje bonusy za kupon na Finał Polski

LvBet rozdaje bonusy za kupon na Finał Polski

Chcąc walczyć o bonusy nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać. Warunkiem koniecznym przez bukmacher jest dokonania zawarcia kuponu do dnia 2 maja do godz. 16:00, na którym będzie znajdować się zdarzenia a finału Pucharu Polski, w którym to wystąpią ekipy Lechii Gdańsk oraz Jagiellonii Białegostoku.

W tej akcji bukmacher dopuszcza jedynie zdarzenia typu x 2 w obrębie wspomnianego wydarzenia, a muszą pochodzić one z oferty przedmeczowej bukmachera. Bukmacher dopuszcza kupony pojedyncze jaki i wielozdarzeniowe. Stawka kuponu nie może być mniejsza niż 50 PLN.

Spełniając powyższe warunki promocji można liczyć a dodatkowe bonusy od bukmachera:

-30 PLN, bramka w drugiej połowie lub doliczonym czasie gry
-50 PLN mecz zakończy się remisem 0-0
-40 PLN za czerwoną kartkę dla Łukasika lub Tarasa lub obu;
-40 PLN za bramkę zdobytą lewą nogą przez Haraslina lub Guilherme;
-150 PLN za hattrick Arvydasa Novikovasa lub Flavio Paixao;
-200 PLN, jeśli trener Stokowiec lub Mamrot zostaną odesłani na trybuny.

sts bonus bez wpłaty za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jednak trzeba zapamiętać, że z tej akcji są wykluczone wszystkie kupony, które zostaną zawarte za środki bonusowe oraz zostanie w nich wykorzystana opcja Cash-out.

Ewentualny bonus zostanie przyznany do dnia 6 maja do godziny 17:00. Bonus będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania trzykrotnego obrotu otrzymaną wartością, gdzie kurs łączy kuponu będzie nie mniejszy niż 1.75.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTotalbet zmniejsza przegrane na Premier League
Następny artykułBukmacher STS zmniejsza przegrane za pierwszy kupon dla nowych graczy
Darmowe bonusy bukmacherskie w zakładach sportowych online. Bonusy bez depozytu, promocje bukmacherskie od bukmacherów Betclic, Fortuna, STS. Darmowe zakłady, freebety, kody bonusowe i kody promocyjne za darmo.