W czwartek 10 października reprezentacja Polski rozegrana wyjazdowe pojedynek w ramach eliminacji Mistrzostw Europy z Łotwą. Z tej okazji legalny bukmacher przygotował zakład bez ryzyka.

STS Bonus 10 PLN

STS Bonus 10 PLN

Oferta skierowana jest do tych graczy, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera STS, a poza tym wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom do 10 października do godz. 20:45. Gracz, który chce wziąć udział w tej akcji nie musi nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

Warunek podstawowy jest to zagranie kuponu SOLO lub AKO, na którym będzie znajdować się zdarzenie specjalne podczas pojedynku pomiędzy Łotwą z Polską: „Lewandowski strzeli bramkę i Polska powyżej 2.5 bramek”.

Warto jest wiedzieć, że oprócz zdarzenia specjalnego mogą na kuponie znajdować się inne typy.

Stawka kuponu promocyjnego musi wynieść dokładnie 21 PLN. Jednak należy pamiętać, że z tej akcji są wykluczone automatycznie wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

Betfan kod promocyjny

Bukmacher STS przyzna darmowy bonus o wartości 10 PLN pod warunkiem:

  • kupon pojedynczy – zdarzenie specjalne zostało rozliczone jako przegrane
  • kupon wielozdarzeniowy – zdarzenie specjalne zostało rozliczone jako przegrane, zaś pozostałe typy były trafione

Gracz, który zagrał kupon AKO otrzyma bonus o wartości 10 PLN pod warunkiem, że oprócz zdarzenia specjalnego wszystkie typy zostały rozliczone jako wygrane.

Czy STS wymaga wpisania kodu promocyjnego na bonus?

Legalny bukmacher STS oferuje obecnie najnowszy pakiet powitalny dla swoich graczy, gdzie to na start można otrzymać już darmowe środki, a dokładnie mówiąc: freebet bez depozytu o wartości 29 PLN, bonus równowartości depozytu do 1200 PLN oraz pierwszy zakład bez ryzyka.

Chcąc skorzystać z tego pakietu powitalnego wystarczy wpisać kod promocyjnym BETONLINE podczas rejestracji konta. To sprawi, że bukmacher STS dokona aktywacji automatycznie promocji startowej.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułExtra bonus do 500 PLN od bukmachera BetClic
Następny artykułBukmacher STS darmowy freebet za aktywność dla graczy
Darmowe bonusy bukmacherskie w zakładach sportowych online. Bonusy bez depozytu, promocje bukmacherskie od bukmacherów Betclic, Fortuna, STS. Darmowe zakłady, freebety, kody bonusowe i kody promocyjne za darmo.