W sobotę 1 czerwca zostanie rozegrany finał Ligi Mistrzów, w którym to wystąpią drużyny z Premier League: Tottenham oraz Liverpool. W związku z tym wydarzeń bukmacher przyznaje bonusy w wysokości 20 PLN.


Bonus od legalnego polskiego bukmachera na finał Ligi Mistrzów

Bonus od legalnego polskiego bukmachera na finał Ligi Mistrzów

Promocja skierowana jest do graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto bukmachera Fortuna, a także wcześniej dokonali minimum jednego depozytu.

Ta akcja dostępna jest do momentu rozpoczęcia się konfrontacji finałowej w finale Ligi Mistrzów pomiędzy Tottenhamem, a Liverpoolem, czyli do 1 czerwca do godz. 21:00.

Bukmacher dopuszcza zarówno kupony zagrane ze strony internetowej jak i aplikacji mobilnej.

etoto freebet
Darmowy zakład w Etoto. Kod promocyjny: BETONLINE

Typ kuponu jaki jest dopuszczony przez bukmachera to AKO bądź maxikombi.

Na kuponie muszą znaleźć się minimum trzy zdarzenia, w tym jedno z oferty przedmeczowej na mecz finałowy Ligi Mistrzów.

Stawka nie może być mniejsza niż 20 PLN, a środki muszą zostać zagrane z konta głównego.

Kupon jeżeli zostanie rozliczony jak wygrany bukmacher przyzna automatycznie bonus w wysokości 20 PLN. Środki będą dostępne na koncie w formie punktów FKP.

Bonus za rejestrację:

Pamiętaj, że bukmacher Fortuna oferuje dla swoich graczy bonus za rejestrację. Nie trzeba dokonywać wpłąty, byt cieszyć się z darmowych środków u tego operatora na grę.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.