Legalny bukmacher eFortuna online przygotował promocję swoim graczom, w której to można otrzymać darmowy bonus o wartości 10 PLN i to bez znaczenia, jak zakład został rozliczony. Wystarczy zawrzeć dowolny zakład ze sportów wirtualnych, aby otrzymać darmowe środki.

Sporty wirtualne. Bonus dla typerów

Sporty wirtualne. Bonus dla typerów

Nie da się ukryć, że w ostatnich tygodniach sporty wirtualne stały się bardzo popularne wśród typerów, niż to miało miejsce chociażby kilka tygodni temu. Przyczyna tego zjawiska jest prosta.

Korona wirus mocno również odbił się i na wydarzeniach sportowych, gdyż zdecydowana większość rozgrywek jest zawieszona. I tym samym to wszystko skutkuje, że oferty bukmacherów są bardzo ubogie.

Jednak kolejnym plusem, czemu spory wirtualne są tak popularne jest na pewno fakt, że w krótkim czasie można zarobić sporą gotówkę. Przyczyna jest prosta, mecze trwają znacznie krócej niż to ma miejsce w rzeczywistość.

Bukmacher eFortuna nagradza swoich aktywnych graczy darmowym bonusem w ramach akcji promocyjnej „Wirtualny Bezpiecznik”. Dostępna ta akcja w dniach od 3 kwietnia do 5 kwietnia do godz. 23:59.

Bonus od eFortuny dla graczy:

W ramach tej oferty kwalifikują się wyłącznie zakłady SOLO, AKO lub MAXIKOMBI, na których mogą znajdować się wyłącznie typy ze sportów wirtualnych.

Jest na pewno z czego wybierać, ponieważ bukmacher Fortuna posiada szeroką ofertę na sporty wirtualne. Gracze mogą obstawiać, takie dyscypliny, jak piłki nożnej, tenisa, żużla, wyścigów samochodowych bądź gonitwy psów i koni.

Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Stawka zakładu promocyjnego to 10 PLN, ale z tej oferty są wykluczone wszystkie kupony, które zostały zawarte za środki bonusowe.

Użytkowni, który zagra kupon spełniający powyższe warunki otrzyma bonus o wartości 10 PLN. Darmowe środki znajdą się na koncie gracza najpóźniej w dniu 6 kwietnia do godziny 23:59.

kod promocyjny u bukmachera Fortuna 2020:

Bukmacher Fortuna online oferuje graczom najnowszy pakiet powitalny, w którym to skład wchodzą”

  • freebet bez depozytu o wartości 20 PLN
  • bonus o równowartości pierwszej wpłaty do 1200 PLN
  • Cashback, czyli pierwszy zakład bez ryzyka do 115 PLN

Użytkownik z wyżej wymienionych bonusów będzie mógł skorzystać pod warunkiem, że wpisze kod promocyjny „BETONLINE” podczas zakładania konta.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus za obstawienie meczy z E-sportu od STS.
Następny artykułTurniej bukmacherski na Betgames i Wirtualne Sporty u bukmachera STS.
Darmowe bonusy bukmacherskie w zakładach sportowych online. Bonusy bez depozytu, promocje bukmacherskie od bukmacherów Betclic, Fortuna, STS. Darmowe zakłady, freebety, kody bonusowe i kody promocyjne za darmo.