Bukmacher Fortuna przygotował specjalną ofertę promocyjną dla każdego swojego graca. Wystarczy zawierać kupony, na których to będzie znajdować się co najmniej jeden typ z piłki nożnej. W zamian można otrzymać darmowe środki i to niezależnie od tego, jak zakłady zostały zawarte.

Piłkarski bonus. Typuj i otrzymuj bonusy za darmo

Piłkarski bonus. Typuj i otrzymuj bonusy za darmo

Korona wirus również bardzo mocno odbił się na sporcie. To sprawiło, że oferty bukmacherów nie są zbyt bogate. Jednak natomiast wiele fanów na przestrzeni ostatnich tygodniach typuje zdarzenia z ligi białoruskiej, tadżyckiej czy nikaraguańskiej.

To wszystko sprawiło, że bukmacher eFortuna przygotował specjalną ofertę promocyjną ’Piłkarski Pewniak„, w której to gracze mogą otrzymać darmowe bonusy i to bez znaczenia, jak zakłady zostały rozliczone.

Piłkarski Pewniak.

Warunki tej promocji są bardzo proste. Wystarczy wyłącznie w dniach od 17 do 19 kwietnia zawierać kupony, aby w zamian otrzymać bonusy.

W ramach tej oferty promocyjnej kwalifikują się zarówno kupony SOLO, AKO i MAXIKMBI. Jednak należy mieć na uwadze, że nie ważne, jaki zakład wybierze gracz obowiązkowo na nim musi znajdować się co najmniej jeden typ związany z piłką nożną (promocja obejmuje również kupony zagrane na rozgrywki w FIFA20).

Gracz na pewno mają z czego wybierać, ponieważ przed nami kolejna seria spotkań, m.in. w lidze białoruskiej. Poza tym w dalszym ciągu mecze rozgrywane są w takich rozgrywkach, jak tadżyckiej czy nikaraguańskiej.

Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jednak należy mieć na uwadze, że na zakładzie mogą znajdować się również inne typy, jak np. z E-sportu z gry FIFA.

Wysokość bonusu uzależniona jest wyłącznie od liczby zagranych kuponów. A tabela z nagrodami przedstawia się następująco:

Ilość kuponówWysokość bonusu
1 kupon za min. 10 zł bonus 5 zł 
2 kupony za min. 10 zł bonus 10 zł 
3 lub więcej kuponów za min. 10  bonus 15 złotych

eFortuna online kod promocyjny:

Legalny bukmacher eFortuna przygotował wszystkim swoim graczom bardzo ciekawy pakiet powitalny, w którym to na start gracze mogą otrzymać darmowe środki:

  • bonus bez wpłaty własnej o wartości 20 PLN
  • premia równowartości depozytu do 1000 PLN
  • pierwszy zakład bez żadnego ryzyka do 115 PLN

Łącznie gracze może otrzymać bonus o wartości 1135 PLN. Chcąc otrzymać te środki gracz koniecznie musi wpisać specjalne hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTurniej bukmacherski na Betgames i Wirtualne Sporty u bukmachera STS.
Następny artykułBonus dla graczy za obstawienie meczy co tydzień u bukmachera STS. Pula nagród 25 000 PLN.
Darmowe bonusy bukmacherskie w zakładach sportowych online. Bonusy bez depozytu, promocje bukmacherskie od bukmacherów Betclic, Fortuna, STS. Darmowe zakłady, freebety, kody bonusowe i kody promocyjne za darmo.