Przed nami ostatnia, czyli trzydziesta siódma kolejka LOTTO Ekstraklasy. Z tej okazji bukmacher Fortuna przewidział promocję dla swoich graczy, podczas to której można otrzymać bonus w wysokości 10 PLN.


Bukmacher rozdaje bonusy w weekend za kupony z LOTTO Ekstraklasy

Bukmacher rozdaje bonusy w weekend za kupony z LOTTO Ekstraklasy

Udział w tej promocji może wziąć każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Fortuna, a także wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Promocja obowiązuje jedynie podczas trwania ostatniej kolejki LOTTO Ekstraklasy, czyli do 19 maja. I biorą udział w niej kupony zawarte za minimum 10 PLN, ale muszą być zagrane z aplikacji mobilnej bukmachera Fortuna. Ponieważ tylko takie biorą udział w tej promocji.

sts bonus bez wpłaty za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Chcąc otrzymać bonus należy zagrać dwa kupony. Dopuszczalne są SOLO, AKO oraz MAXIKOMBI. Jednak na każdym z nich musi znaleźć się minimum jeden typ z LOTTO Ekstraklasy. W zamian bukmacher przyzna bonus w wysokości 20 PLN.

Bonus na konto gracza trafi w dniu 20 maja i dzięki niemu można dokonywać zakładów bukmachera Fortuna.

Ta oferta promocyjna nie łączny się z innymi promocjami, tj. zakładami specjalnymi, Hitem Dnia oraz Ekspertem +.

Jeden gracz może otrzymać jeden bonus.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPakiet dla nowego gracza od Fortuny
Następny artykułMistrzostwa Świata U-20 – nagrody do wygrania od STS
Darmowe bonusy bukmacherskie w zakładach sportowych online. Bonusy bez depozytu, promocje bukmacherskie od bukmacherów Betclic, Fortuna, STS. Darmowe zakłady, freebety, kody bonusowe i kody promocyjne za darmo.