Bukmacher Betclic Polska online oferuje wszystkim graczom specjalną ofertę promocyjną „Misja Święta”. Polega ona na typowaniu zdarzeń z piłki nożnej. A w zamian można otrzymać extra premię nawet o wartości 100 PLN.

Misja Święta w Betclic – do 100 PLN bonusu

Misja Święta w Betclic – do 100 PLN bonusu

Pomimo, że mamy koniec roku. To śmiało można powiedzieć, że ciekawych pojedynków na pewno nie zabraknie w najbliższych dniach, ponieważ przed nami takie konfrontacje, jak Everton vs Manchester City, Manchester United vs Wolves, Sevilla vs Villareal czy Atletico Madryt vs Getafe.

Na tą okazję bukmacher Betclic Polska oferuje graczom limitowaną ofertę promocyjną „Misja Święta”, która dostępna jest graczom do 30 grudnia do godziny 23:59. Jednak na uwadze trzeba mieć również fakt, że do tej oferty koniecznie trzeba się zapisać na stronie www.Betclic.pl.

Bonus do 100 PLN za obstawienie meczy

Dopuszczone przez bukmachera Betclic są następujące zakłady:

  • SOLO lub AKO
  • wyłącznie zdarzenia z piłki nożnej o kursie nie mniejszym niż 1.80
  • typy mogą być zarówno z oferty przedmeczowej, ale i na żywo
  • stawka minimalna to 20 PLN
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jeśli minimum trzy zakłady zagrane przez gracza okażą się wygrane to poza wygraną gotówką gracz otrzyma premię:

  • 3 zakłady rozliczone, jako wygrane – 30 PLN
  • 5 zakładów rozliczonych, jako wygrane – 60 PLN
  • 10 zakładów rozliczonych, jako wygrane – 100 PLN

Jaki jest aktualny kod promocyjny u bukmachera Betclic?

Wszyscy nowi gracze, którzy dokonają rejestracji konta u bukmachera Betclic Polska i wpiszą hasło promocyjne –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym dokonają aktywacji Cahsbacka, czyli zakładu bez ryzyka.

To sprawi, że jak pierwszy kupon okaże się przegrany to gracz nie straci gotówki, ponieważ otrzyma zwrot 100% stawki. Maksymalna kwota, jaka może trafić na konto typera to 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKarciany Pewniak w Fortuna zakłady bukmacherskie
Następny artykułJakie są aktualne kody promocyjne u legalnych bukmacherów w Polsce?
Darmowe bonusy bukmacherskie w zakładach sportowych online. Bonusy bez depozytu, promocje bukmacherskie od bukmacherów Betclic, Fortuna, STS. Darmowe zakłady, freebety, kody bonusowe i kody promocyjne za darmo.