Zakłady bukmacherskie STS oferują graczom limitowana ofertę promocyjną „Codzienny bonus 20 PLN za obstawienie meczy”. Typerzy za obstawienie meczy mogą otrzymać darmowe środki i to bez znaczenia, jak ich kupony zostały rozliczone.

Pewna gotówka za obstawienie meczy w STS

Pewna gotówka za obstawienie meczy w STS

Po dłuższej przerwie wracamy na dobre z rozgrywkami sportowymi. Oferty bukmacherów trzeba przyznać, ze są bogate, ponieważ przed nami rywalizacje chociażby w piłce nożnej, koszykówce, tenisie, czy siatkówce.

Bukmacher STS natomiast nagradza wszystkich aktywnych swoich użytkowników za obstawienie meczy w ramach oferty „Codzienny bonus 20 PLN za obstawienie meczy”. Akcja dostępna jest użytkownikom w dniach od poniedziałku godz. 00:00 do niedzieli godz. 23:59, aż do odwołania.

Jednak typer, który chce skorzystać z tej oferty konieczne musi się do niej zapisać na stronie www.STS.pl. Należy to zrobić jeszcze przed zawarciem kuponu promocyjnego.

Darmowe 20 PLN za obstawienie meczy:

Bukmacher STS w ramach oferty promocyjnej „Codzienny bonus 20 PLN za obstawienie meczy” kwalifikuje wyłącznie zakłady AKO,czyli tzw. wielozdarzeniowe. Kurs całkowity każdego zakładu nie może być mniejszy niż 1.85.

Dobrą na pewno wiadomością jest to, że na kuponie mogą znajdować się dowolne typy z każdej dyscypliny, jaką bukmacher STS posiada w swojej ofercie, ale muszą one być przedmeczowe.

Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Istotny aspekt wspomnianej oferty promocyjnej jest taki, że kupon promocyjny musi zostać zawarty i rozliczony w tym samym dniu.

Jeśli gracz spełnia powyższe warunki promocji i łączne stawki kuponu lub kuponów na zakłady bukmacherskie przekroczą 100 PLN typer otrzyma extra 20 PLN i to bez znaczenia, jak zakłady zostały rozliczony.

Bonus powitalny u legalnego bukmachera STS:

Wszyscy nowi użytkownicy już na sam początek obstawia meczy u legalnego bukmachera STS mogą otrzymać extra premię, bo nawet 1229 PLN.

Skład pakietu powitalnego przedstawia się następująco:

  • bonus 29 PLN za rejestrację konta bez wpłaty własnej
  • premia równowartości pierwszego depozytu do 1200 PLN

Gracz, który chce liczyć na powyższe bonusy musi mieć na uwadze, że koniecznie trzeba wpisać hasło promocyjne –>>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Jest to jedyna możliwość, aby to zrobić.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTypuj PKO Ekstraklasę i wygrywaj bonusy w akcji „Piłkarski Jackpot”. Pula nagród 15 000 PLN
Następny artykułMisja Strzelec: odbierz bonus o wartości do 120 PLN w Betclic
Darmowe bonusy bukmacherskie w zakładach sportowych online. Bonusy bez depozytu, promocje bukmacherskie od bukmacherów Betclic, Fortuna, STS. Darmowe zakłady, freebety, kody bonusowe i kody promocyjne za darmo.