Bukmacher Betclic przyznaje wszystkim swoim graczom darmowe 40 PLN za obstawienie meczy z Esportu. Wystarczy typować zdarzenia z tej dyscypliny, aby oprócz wygranej otrzymać extra środki.

40 PLN dla każdego na Esport

40 PLN dla każdego na Esport

Nie da się ukryć, ze Esport obecnie jest numerem jeden wśród typerów. Wynika to z tego, że mecze są rozgrywane bez żadnej przerwy i zgodnie z terminarzem. A jak dobrze wiadomo zdecydowana większość rozgrywek na chwilę obecną jest zwyczajnie zawieszona.

Na przeciw graczom wychodzi bukmacher Betclic, który nagradza swoich aktywnych graczy za obstawienie wspomnianej dyscypliny w ofercie „Misja Esport”, a dostępna ta oferta jest użytkownikom do 12 maja do godz. 23:59. W ramach to, której gracze za dwa wygrane zakłady oprócz wygranej otrzymają extra środki o wartości 40 PLN.

Misja Esport w Betclic. Darmowa gotówka dla graczy

Użytkownik, który dokonał już zapisu do tej promocji może już obstawiać mecze. W ramach tej oferty dostępne są wyłącznie zakłady, na których muszą znajdować się co najmniej dwa typy, a kurs całkowity kuponu nie może wynosić mniej niż 2.00.

Typer ma prawo mieszać typy, ponieważ mogą one pochodzić zarówno z oferty przedmeczowej, ale i na żywo. Warunek koniecznie jest taki, że na kuponie mogą być wyłącznie zdarzenia z Esportu.

Na pewno jest z czego wybierać, ponieważ oferta bukmachera Betclic Polska na zmagania z tej dyscypliny jest bardzo bogata, a poza tym przed nami pojedynki chociażby w takich rozgrywkach, jak ESL One: Road to Rio – EU, ESL Mistrzostwa Polski, European Masters, czy China Professional League.

Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Typer musi mieć na uwadze, że stawka zakładu musi wynosić co najmniej 20 PLN. Natomiast te zakłady, które zostały zwarte za środki bonusowe automatycznie nie biorą udziału w tej oferty.

Jeśli, co najmniej dwa Twoje kupony spełniają powyższe warunki promocji i zostały wygrane. To oprócz wygranej gotówki na Twoje konto trafi bonus o wartości 40 PLN.

Betclic kod promocyjny KOD550

Gracz, który wpisze kod promocyjny u bukmchera Betclic –>> KOD550 może zagrać dowolny zakład bez ryzyka. Jeśli okaże się, ze faworyci Cię zawiodą to w zamian otrzyma zwrot całej stawki, która może wynieść nawet 550 PLN.

Użytkownicy, którzy posiadają już konto u tego operatora mogą natomiast skorzystać chociażby z promocji „Betclic Liga„. W zamian za obstawianie meczy, gracze mogą otrzymać darmowe środki do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Dostępna jest użytkownikom również Betclic TV. Dostępne są tam wydarzenia sportowa „na żywo” i to bez żadnych opłat.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus za obstawienie Esportu od Betclic. 40 PLN dla graczy
Następny artykułTyper UFC Fight Night. Pewne 20 PLN dla wszystkich graczy od Fortuny
Darmowe bonusy bukmacherskie w zakładach sportowych online. Bonusy bez depozytu, promocje bukmacherskie od bukmacherów Betclic, Fortuna, STS. Darmowe zakłady, freebety, kody bonusowe i kody promocyjne za darmo.