Legalny bukmacher oferuje wszystkim swoim aktywnym użytkownikom limitowaną akcję promocyjną, w której to na konto każdego z użytkowników może „wpaść” extra 300 PLN!

Bonus 300 zł dla graczy eWinner. Jak odebrać?

Bonus 300 zł dla graczy eWinner. Jak odebrać?

Wystarczy spełnić dwa proste warunki. W tym zagrać dowolny kupon wielozdarzeniowy i to bez znaczenia, jego rozliczenia gracz otrzyma dodatkową gotówkę.

A jest na pewno co obstawiać, ponieważ obecnie mecze rozgrywane są regularnie w większości dyscyplin. A dodatkowy czekają nas ostatecznie rozstrzygnięcia w czołowych ligach piłkarskich.

Jednak trzeba mieć na uwadze, że akcja promocyjna „Bonus za depozyt do 300 PLN” jest dostępna u bukmachera www.eWinner.pl i dostępna w dniach od 26 kwietnia do 1 maja do godziny 23:59.

Extra 300 PLN w prezencie od eWinner

Warunki promocji „Bonus za depozyt do 300 PLN” są niezwykle prost ei czytelne dla każdego użytkownika, ponieważ wystarczy w pierwszej kolejności dokonać depozytu na swoje konto.

Następnie użytkownik koniecznie musi zagrać kupon AKO, który spełniać będzie następujące warunki:

  • minimum dwa zdarzenia z dowolnych rozgrywek
  • kurs łączny kuponu nie mniejszy niż 2.50
Bonus powitalny w BetFan Polska

Użytkownik, który spełnił powyższe warunki promocji otrzyma w prezencie bonus o wartości 50% depozytu, aż do 300 PLN. I to bez najmniejszego znaczenia, jak zakład został rozliczony.

Aktualny kod promocyjny w eWinner:

Zakłady bukmacherskie eWinner PL online oferuje każdemu graczowi na sam start ciekawe bonusy o wartości 610 PLN.

Już na sam start każdy z graczy może liczyć na bezpieczny kupon do 110 PLN. Dodatkowo za drugi depozyt gracz otrzyma premię jej równowartości do 500 PLN.

Istotne jest to, aby wpisać kod promocyjny –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A zaznaczyć jest warto to, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułNagrody dla najlepszych typerów PKO Ekstraklasy
Następny artykułCzołowi bukmacherzy w Polsce i najnowszy kod promocyjny ewinner 
Darmowe bonusy bukmacherskie w zakładach sportowych online. Bonusy bez depozytu, promocje bukmacherskie od bukmacherów Betclic, Fortuna, STS. Darmowe zakłady, freebety, kody bonusowe i kody promocyjne za darmo.