Zastanawiasz się nad tym, jacy bukmacherzy są legalni? Przede wszystkim musisz odpowiedzieć sobie na pytanie, co należy rozumieć przez legalne zakłady bukmacherskie? Legalne zakłady bukmacherskie cechuje uzyskanie zezwolenia na prowadzenie zakładów (przykładem jest STS) przez Ministra Finansów.

sts bukmacher
Czy STS to legalny bukmacher internetowy?

Czy STS to zaufana marka?

Można jeszcze dodać, że wszystkie legalnie działające firmy odprowadzają podatek. Warto też przy okazji zaznaczyć, że odpowiedzialność za odprowadzenie podatku zawsze spoczywa na firmie bukmacherskiej.

Masz wątpliwości co do tego, czy STS jest bukmacherem, któremu opłaca się zaufać? Niewątpliwie duże znaczenie ma fakt, że firma buduje pozycje na rynku od ponad 20 lat. Doświadczenie jest bezcenne.

Niemniej uczciwie trzeba przyznać, że podczas ostatnich Mistrzostw Świata w piłce nożnej miała miejsce pewna bardzo nieprzyjemna sytuacja. Otóż gracz został nieuczciwie pozbawiony sporej wygranej. Ostatecznie jednak wszystko skończyło się dobrze i STS przyznał się do pomyłki.

W tej chwili bukmacher STS oferuje swoim nowym graczom specjalny bonus bez depozytu, wystarczy podczas rejestracji wpisać kod promocyjny: BETONLINE. Po kilku chwilach na naszym koncie STS pojawi się darmowe 29 PLN, które możemy wykorzystać na obstawianie meczów.

sts bonus bez wpłaty za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Z drugiej strony ktoś może stwierdzić, że wizerunek nie jest nieskazitelny i nie sposób się z tym nie zgodzić. Poza tym zapewne nie brakuje opinii, wedle których pomyłka była celowa.

Oferta zakładów i kursy w STS

Jeśli trudno wybrać bukmachera, któremu warto zaufać, jednym z istotnych czynników powinna być oferta. Co można powiedzieć o ofercie, którą ma STS? Ocena oferty to raczej indywidualna sprawa każdego użytkownika (choć mimo wszystko wydaje się, że nie ma powodów do narzekań). Najkrócej mówiąc – każda osoba powinna być zadowolona. W STS nie jest tak łatwo zarobić pieniądze jak u innych bukmacherów, gdyż zdarzają się tam często limity dla graczy na wysokie stawki.

„Gram w STS już od dawna, testowałem też Fortune i Totolotka. Dla mnie STS od czasu, gdy wprowadził ofertę zakładów wirtualnych i E-sport to dla mnie bukmacher numer 1 w Polsce.” – opinia z forum betonline.net.pl

Nie wolno też zapominać o kursach. Stwierdzenie, że kursy są z perspektywy graczy najważniejsze, nie jest raczej kłamstwem. W końcu jest to coś zupełnie normalnego. Niemniej zwracanie uwagi na kursy może być również przyczyną problemów.

Niejednokrotnie pojawia się pokusa polegająca na tym, aby dorzucić do kuponu coś nieplanowanego. W zakładach bukmacherskich nigdy nie ma pewności, że dany kupon okaże się dobrym pomysłem, ale nieplanowane dorzucanie zdarzeń nie jest uznawane za polecane rozwiązanie.

Poprzedni artykułSpadki kursów – jak reagować?
Następny artykułCzy zakłady bukmacherskie są w Polsce legalne?
Legalne zakłady bukmacherskie w Polsce. Tylko opisy, recenzje, promocje i bonusy bukmacherów, którzy mają zezwolenie Ministra Finansów na działalność bukmacherską w internecie.