Razem ze swoim kolegą postanowiliście założyć konto w jednej z polecanych firm bukmacherskich? Przed wykonaniem tego kroku dokładnie sprawdź aktualne rankingi podmiotów hazardowych. Aby wiedzieć, jacy są rzeczywiście najlepsi bukmacherzy w Polsce na dany moment… Dzisiaj przedstawimy Ci kilka propozycji, które powinny przypaść Ci do gustu.

Czy warto mieć konto w eWinner?

Na pewno to często zadawane pytanie. Nie da się bowiem ukryć, że ta firma bukmacherska nie jest tak popularna, jak np. STS, czy Fortuna. Warto jednak dokonać tutaj rejestracji. Przede wszystkim ta firma bukmacherska działa legalnie. I to nie od wczoraj, a od końcówki października 2018 roku. Co więcej, eWinner jest na co dzień sponsorem I oraz II ligi w piłce nożnej mężczyzn. Tym bardziej warto założyć swoje konto bukmacherskie, jeśli np. Twoja ulubiona ekipa występuje na jednym z tych poziomów rozgrywkowych. Dzięki temu w pewien sposób będziesz ją dodatkowo wspierał. W czasie rejestracji należy wpisać kod do ewinner. Oczywiście, nie ma tutaj żadnego przymusu. Jeśli jednak to zrobisz, to potem będziesz mógł skorzystać z bardziej hojnych bonusów. Sama rejestracja jest szybka. Potem możesz błyskawicznie dokonać depozytu. Wszak ta firma bukmacherska współpracuje m.in. z ponad 20. placówkami bankowymi. Dodatkowo akceptowane są karty kredytowe, BLIK itp.

Bonusy na start: nowy kod promocyjny ewinner

Jeśli założysz konto w tym bukmacherze internetowym, to możesz swobodnie liczyć na atrakcyjne promocje na start. Tych nie brakuje. Poza tym są one określane przez ekspertów od bukmacherki jako wyjątkowo hojne. Pierwszym oferowanym bonusem (stan na 3 maja 2022 roku) jest natomiast zwrot za pierwszy kupon. Jak skorzystać z tej opcji? To banalnie proste. Musisz oczywiście mieć już założone konto. W czasie wykonywania tego zadania warto wpisać nowy kod promocyjny ewinner. Jest to „EWINNER”. Dzięki temu zainkasujesz bonus w 100%. Potem trzeba zrealizować depozyt i postawić kupon. Jeśli przegrasz, to otrzymasz zwrot stawki. Nawet do poziomu 110 PLN. Aby tak się stało, należy zagrać dokładnie za 125 PLN. Wówczas ta kwota (pomniejszona o podatek obowiązujący w tym sektorze) wróci na Twoje konto. Co ważne, będziesz mógł od razu wypłacić te pieniądze. Drugim bonusem jest promocja 50% od kolejnej wpłaty. Tym sposobem możesz zainkasować nawet 500 PLN. Aby to było możliwe, należy wpłacić 1000 PLN.

Jakie inne podmioty hazardowe są tutaj godne polecenia?

W tym gronie znajduje się STS. To aktualny lider na rynku zakładów wzajemnych w Polsce. Promocja powitalna? Naprawdę hojna. Obecnie możesz bowiem zainkasować (po dokonaniu trzech wpłat) nawet 1500 PLN. Nie ma przeszkód, by zarejestrować się także w Fuksiarzu. To relatywnie młoda firma bukmacherska, która systematycznie podbija rynek zakładów wzajemnych w naszym kraju. Warto zaznaczyć, że oferuje ona na start cashback do 500 PLN. Co ważne, jeśli go otrzymasz, to będziesz mógł od razu wypłacić pieniądze. Nie ma tutaj bowiem żadnych wymogów dotyczących np. obrotu.

Poprzedni artykułDarmowa gotówka za depozyt od eWinner. Nawet 300 PLN dla typerów
Następny artykułGwarantowane bonusy za obstawienie meczy w eWinner
Legalne zakłady bukmacherskie w Polsce. Tylko opisy, recenzje, promocje i bonusy bukmacherów, którzy mają zezwolenie Ministra Finansów na działalność bukmacherską w internecie.