Legalny bukmacher eFortuna na spotkania ćwierćfinałowe oferuje specjalną ofertę promocyjną swoim graczom, w której to oferuje ekstra kasę. Bowiem w akcji „Ekspert+” pula nagród wynosi, aż 30 000 PLN!

Darmowe bonusy bukmacherskie dla typerów

Darmowe bonusy bukmacherskie dla typerów

A śmiało można powiedzieć, ze emocji podczas potyczek ćwierćfinałowych podczas EURO na pewno nie zabraknie, bowiem przed nami takie mecze, jak Belgia vs Włochy, Szwajcaria vs Hiszpanii.

Z tej okazji każdy z graczy musi skorzystać z limitowanej oferty promocje „Ekspert +” dostępnej u bukmachera www.eFortuna.pl. Wspomniana akcja aktywna jest wyłącznie do 2 lipca do godziny 18:00.

Ćwierćfinały EURO 2020: Bonusy dla typerów

Zadaniem graczy w promocji „Ekspert +” jest zawarcie zakładu AKO za co najmniej 5 PLN i wytypowanie dokładnie wyniku każdego z czterech niżej podanych spotkań. Warto jest dodać, że możliwe jest 10 opcji:

Użytkownicy, którzy poprawnie wytypowali ten pojedynek poza wygraną gotówką mogą mogli liczyć na dodatkową premię poza wygrana kasę. Bowiem podzielą pomiędzy sobą pulę nagród 30 000 PLN.

Kod promocyjny w eFortunie 2021:

Zakłady bukmacherskie eFortuna online oferują każdemu graczowi limitowaną ofertę promocyjną na start, w której to można liczyć na:

  • 20 PLN bez wpłaty własnej
  • premię równowartości depozytu do 2000 PLN
  • zakład bez ryzyka do 210 PLN

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne graczom w momencie wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułZwrot stawki za przegrane kupony z Copa America od STS
Następny artykułCashback na Europejskie Puchary w STS. 100 PLN dla każdego
Darmowe bonusy bukmacherskie w zakładach sportowych online. Bonusy bez depozytu, promocje bukmacherskie od bukmacherów Betclic, Fortuna, STS. Darmowe zakłady, freebety, kody bonusowe i kody promocyjne za darmo.