Pomimo, że cały czas toczy się rywalizacja o Mistrzostwo Europy w piłce nożnej to już ruszamy z rozgrywkami europejskimi, tj. Ligą Mistrzów, Ligą Europy oraz Ligą Konferencji. A z tej okazji każdy z użytkowników może liczyć na zwrot stawki za przegrany kupony.

STS zmniejsza przegrane na eliminacje do europejskich pucharów

STS zmniejsza przegrane na eliminacje do europejskich pucharów

W dodatku na samym wstępie warto jest dodać, że będziemy mogli obserwować polskie zespoły. Bowiem dojdzie do takich starć, jak m.in. Bodo/Glimt vs Legia Warszawa, Paide vs Śląsk Wrocław.

Na przeciw typerom wychodzi legalny bukmacher STS, który oferuje akcję „Cashback na europejskie puchary”, w której to można liczyć na zwrot stawki. Użytkownik, który chce skorzystać z tej oferty koniecznie musi się do niej zapisać na stronie www.STS.pl. Wspomniana oferta jest aktywna graczom wyłącznie w dniach od 6 do 8 lipca.

Darmowy bonus na europejskie puchary w STS:

Legalny bukmacher STS w promocji „Cashback na europejskie puchary” dopuszcza kupony SOLO i AKO, na których musi znajdować się co najmniej jeden typ związany z następującymi rozgrywa Ligą Mistrzów, Ligą Europy lub Ligą Konferancji.

Bonus powitalny w BetFan Polska

Jeśli się okaże, że faworyci zawiedli gracz będzie mógł liczyć na zwrot 15% stawki za wszystkie kupony spełniające powyższe warunki promocji. Najwyższa wartość, na jaką może trafić każdy z typerów to nawet 100 PLN.

Bonus bez depozytu w STS 2021:

Legalny bukmacher STS online dopuszcza graczom limitowaną ofertę promocyjną na sam start, w której to można liczyć na 29 PLN bez wpłaty własnej, premię równowartości dokonanego depozytu nawet do 1200 PLN.

Chcąc dokonać aktywacji wyżej wymienionych bonusów należy koniecznie wpisać kod promocyjny —> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Na uwadze trzeba mieć następujący fakt, iż jest to jedyna możliwości, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułĆwierćfinały EURO 2020. Bonusy dla graczy – 30 000 PLN od eFortuny
Następny artykułKSW 62: Bonusy za obstawienie meczy od eFortuny
Darmowe bonusy bukmacherskie w zakładach sportowych online. Bonusy bez depozytu, promocje bukmacherskie od bukmacherów Betclic, Fortuna, STS. Darmowe zakłady, freebety, kody bonusowe i kody promocyjne za darmo.