Bukmacher BetClic zachęca do rejestracji u siebie nowych graczy, dla których już na starcie oferuje zakład bez ryzyka. Wystarczy dokonać rejestracji konta, aby liczyć na Cashback do 500 PLN.

Darmowy kod na cashback u bukmachera BetClic

Darmowy kod na cashback u bukmachera BetClic

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy jeszcze nie posiadają konta u bukmachera BetClic.

Warunki tej promocji są bardzo proste. Pierwszy krok jest to dokonanie rejestracji konta na stronie bukmachera BetClic. Proces rejestracyjny jest niezwykle prosty i nie zajmie zbyt wiele minut, ponieważ wystarczy tam podać swoje podstawowe dane, jak m.in. imię i nazwisko, login czy hasło.

Darmowy kod na cashback u bukmachera BetClic

Jednak trzeba o pamiętać o wpisaniu kodu promocyjnego „KOD500” podczas rejestracji. To sprawi, że bonus zostanie aktywowany.

Następnie trzeba dokonać pierwszej wpłaty i zagrać kupon.

W pierwszym kuponie można zaryzykować, ponieważ jest objęty on promocję. W razie przegranej bukmacher Betclic dokona zwrotu stawki, można liczyć na maksymalny zwrot do 500 PLN. Natomiast w razie wygranej cała kwota trafi na konto gracza.

BetClic – legalny bukmacher w Polsce

Ten operator dopiero rozpoczyna swoją działalność w Polsce. Mimo wszystko, oferta tego operatora jest bogata, gdzie to każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Dodatkowo można liczyć na ciekawe promocje tego operatora, gdzie można otrzymać darmowe bonusy.

Poza tym gracze tego operatora mogą korzystać z BetClic TV, gdzie w pełni legalnie i to online można oglądać wydarzenia sportowe.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułSTS bonus powitalny na zakład bez ryzyka na start do 200 PLN.
Następny artykułTenis – kupony bez podatku u bukmachera LvBet
Darmowe bonusy bukmacherskie w zakładach sportowych online. Bonusy bez depozytu, promocje bukmacherskie od bukmacherów Betclic, Fortuna, STS. Darmowe zakłady, freebety, kody bonusowe i kody promocyjne za darmo.