Bukmacher Fuksiarz PL zmniejsza przegrane wszystkim swoi graczom za obstawienie meczy i to bez żadnych ograniczeń. Za każdy nietrafiony zakład typer może otrzymać nawet 500 PLN.

Aktualny kod promocyjny u bukmachera Fuksiarz

Aktualny kod promocyjny u bukmachera Fuksiarz

Warto jest mieć na uwadze, że promocja „Cashback bez limitu. Nawet 500 PLN” jest dostępna jedynie u bukmachera www.Fuksiarz.pl. Chcąc dokonać aktywacji bezpiecznych kuponów należy wpisać kod promocyjny –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

Kolejny krok, który należy zrobić jest to dokonanie depozytu. Dopuszczone są przez bukmachera Fuksiarz PL zarówno kupony pojedyncze i wielozdarzeniowe, na którym mogą znajdować się dowolne mecze, jakie są dostępne w ofercie wspomnianego operatora.

Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Nie ważne, jaki kupon gracz wybierze. Jednak kurs każdego typu nie może być mniejsze niż 2.00.

Kupom okazała się wygrany? Super. Cała wygrana znajdzie się na koncie gracza. Jeśli los okażę się przegranych to typer otrzyma zwrot stawki. A wysokość bonusu uzależniona on:

  • jedno zdarzenie – zwrot 7% wartości stawki
  • dwa zdarzenia – zwrot 10% wartości stawki
  • trzy lub więcej – zwrot 12% wartości stawki

Akcja promocyjna „Cashback bez limitu. Nawet 500 PLN” gwarantuje dodatkowe środki i co najważniejsze za każdy przegrany kupon!

Maksymalna wartość, na jaką może liczyć każdy użytkownik to nawet 500 PLN. W przypadku, gdy gracz otrzyma środki ma prawo je od razu wypłacić i to bez żadnego dokonania obrotu.


Bukmacherska Sp. z o.o. zezwolenie z 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowe bonusy za obstawienie meczy do Fortuna. 20 000 PLN dla typerów
Następny artykułNagrody dla najlepszych typerów PKO Ekstraklasy
Darmowe bonusy bukmacherskie w zakładach sportowych online. Bonusy bez depozytu, promocje bukmacherskie od bukmacherów Betclic, Fortuna, STS. Darmowe zakłady, freebety, kody bonusowe i kody promocyjne za darmo.