Bukmacher STS zachęca do zarejestrowania konta u siebie nowych graczy. Ponieważ wystarczy dokonać rejestracji konta i zawrzeć kupo do dnia 1 maja do godziny 23:59, aby liczyć na zwrot za przegrany zakład.

Bukmacher STS tnie ryzyko przegranego kuponu

Bukmacher STS tnie ryzyko przegranego kuponu

Promocja skierowana jest do tych graczy, którzy nie posiadają jeszcze konta u bukmachera STS.

Chcąc liczyć na zakład bez ryzyka, należy do dnia do dnia 1 maja do godziny 23:59 zarejestrować się na stronie bukmachera STS. Proces rejestracyjny w żadnym wypadku nie jest skomplikowany, zajmie dosłownie chwilę. Po czym trzeba dokonać wpłaty i można zawrzeć kupon za środki własne.

Bukmacher dopuszcza zarówno kupony ze zdarzeniami z oferty na żywo jak i przedmeczowej. Lecz musi on zostać zawarty do dnia 1 maja do godziny 23:59 Natomiast tego rozliczenie musi nastąpić do dnia 4 maja do godz. 23:59.

sts bonus bez wpłaty za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jeżeli okaże się, że kupon został rozliczony jako przegrany to bukmacher dokona zwrotu stawki za jaki został zawarty kupon. Maksymalnie można otrzymać 200 PLN.

Dodatkowo bukmacher STS przyznaje bonus w formie freebeta o wartości 29 PLN dla nowych graczy. Należy podczas rejestracji w miejscu kod promocyjny wpisać BETONLINE.

Niewątpliwie warto jest skorzystać z promocji bukmachera. Bowiem oferta tego operatora jest bogata,a poza tym, można liczyć na częste promocje. Poza tym bukmacher STS oferuje swoim graczom TV STS, w której można obejrzeć za darmo oglądać wydarzenia sportowe.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12

Poprzedni artykułDodatkowe bonusy na finał Pucharu Polski z LvBet
Następny artykułZwrot za przegrany kupon na ligi zachodnie na majówkę
Darmowe bonusy bukmacherskie w zakładach sportowych online. Bonusy bez depozytu, promocje bukmacherskie od bukmacherów Betclic, Fortuna, STS. Darmowe zakłady, freebety, kody bonusowe i kody promocyjne za darmo.