Legalny bukmacher STS nagradza swoich aktywnych graczy. Wystarczy zagrać co najmniej cztery kupony na przestrzeni jednego tygodnia, aby otrzymać darmowy freebet i to bez znaczenia jak zostały rozliczone kupony.

STS bonus za darmo

STS bonus za darmo

Oferta skierowana jest do wszystkich typerów, którzy posiadają aktywne konto u bukmachera STS, a także wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Promocja składa się z okresów rozliczeniowych, które trwają od poniedziałku od godz. 00:00 do niedzieli do godz. 23:59.

Należy pamiętać, że w czasie jednego etapu gracz w ramach tej promocji musi zagrać cztery kupony, które w dodatku muszą zostać rozliczone.

Bukmacher STS dopuszcza zarówno kupony SOLO jak i AKO, których kurs łączny musi wynieść minimum 1.85. Na kuponie mogą znaleźć się zarówno zdarzenia z oferty przedmeczowej jak i na żywo.

Należy jednak pamiętać, że kupon musi zostać zagrany za dokładną kwotę 11 PLN. Jednak należy pamiętać, że z tej akcji są wykluczone kupon zagrane za środki bonusowe.

etoto freebet
Darmowy zakład w Etoto. Kod promocyjny: BETONLINE

Gracz, który spełnia powyższe warunki promocji otrzyma darmowego freebeta o wartości 11 PLN i to bez znaczenia jego kupony zostały rozliczone.

Na przestrzeni jednego tygodnia każdy gracz może otrzymać jeden bonus.

Czy STS wymaga wpisania kodu promocyjnego na bonus?

Bukmacher STS nowym graczom na start oferuje: darmowe freebet i to bez dokonania wpłaty o wartości 29 PLN. Natomiast gracz, który dokona pierwszej wpłaty to w zamian bukmacher STS przyzna bonus jej równowartości, gdzie maksymalne można otrzymać 1200 PLN.

Chcąc liczyć na te bonusy wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta. To sprawi, że bukmacher STS dokona aktywacji pakietu powitalnego.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowy freebet na mecz Łotwa vs Polska u bukmachera STS
Następny artykułKonkurs „Wielka Gra” u legalnego bukmachera BetClic
Darmowe bonusy bukmacherskie w zakładach sportowych online. Bonusy bez depozytu, promocje bukmacherskie od bukmacherów Betclic, Fortuna, STS. Darmowe zakłady, freebety, kody bonusowe i kody promocyjne za darmo.