Bukmacher STS oferuje swoim graczom promocję w związku zbliżającym się pojedynkiem Polski z Izraelem w ramach eliminacji Mistrzostw Europy. Mimo, że Biało – Czerwoni mają pewny bilet na EURO 2020 to z pewnością nie odpuszczą i będą grali do końca o dobry wynik. W związku z tych pojedynkiem legalny bukmacher STS zmniejsza ryzyko przegranej, przyznając darmowy freebet o wartości 10 PLN.

STS. Darmowe bonusy 2019

STS. Darmowe bonusy 2019

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają aktywne konto u bukmachera STS, a poza tym wcześniej dokonali pokonali minimum jednej wpłaty.

Z tej promocji można skorzystać do 16 listopada do godz. 20:45. Jednak nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

W ramach tej promocji bukmacher STS dopuszcza kupony SOLO jak i AKO. Jednak musi się na nich znaleźć zakład specjalny „Lewandowski strzeli bramkę & over 2,5 bramki w meczu”.

Gracz, który zawrze kupon wielozdarzeniowy musi pamiętać, że na kuponie mogą znajdować się wyłączenie zdarzenia z oferty przedmeczowej, a poza tym musza zostać rozliczone do 17 listopada do godz. 23:59.

Kupon musi zostać zagrany za dokładną kwotę 21 PLN. Jednak automatycznie z tej akcji są wykluczone wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

polski bukmacher betfan online
Obstawianie bez podatku legalnie – Betfan kod promocyjny na bonus

Freebet za darmo od bukmachera STS

Jeśli los nie był dla Ciebie łaskaw i kupon został rozliczony jako przegrany to bukmacher STS przyzna darmowego freebeta o wartości 10 PLN w przypadku kuponu SOLO. Gracz, który zagrał kupon wielozdarzeniowy to, żeby otrzymać darmowe środki wszystkie typy oprócz zdarzenia specjalnego muszą zostać rozliczone jako wygrane.

Bukmacher STS przyzna darmowy freebet o wartości 10 PLN pod warunkiem, że zagrany kupon spełnia powyższe warunki, a został rozliczony jako przegrany. Natomiast w przypadku kuponu AKO wszystkie typy oprócz zakładu specjalnego muszą zostaną rozliczone jako wygrane.

Darmowy kod promocyjny u bukmachera STS

Bukmacher STS oferuje nowym swoim graczom już na start darmowy freebet o wartości 29 PLN i to bez dokonania żadnej wpłaty!

Użytkownik, który dokona pierwszego depozytu może liczyć na bonus jego równowartości, aż do 1200 PLN.

Chcąc skorzystać z tego pakietu powitalnego koniecznie trzeba wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta.

Poza tym gracze bukmachera STS mogą liczyć na szereg innych ciekawych promocji, jak i bonusów. Poza tym można w pełni legalnie korzystać z TV STS. Można tam oglądać w pełni legalnie wydarzenia sportowe na żywo online!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułMilenium nowy kod promocyjny na start
Następny artykułEsport – konkurs z nagrodami do wygrania u bukmachera LvBet
Darmowe bonusy bukmacherskie w zakładach sportowych online. Bonusy bez depozytu, promocje bukmacherskie od bukmacherów Betclic, Fortuna, STS. Darmowe zakłady, freebety, kody bonusowe i kody promocyjne za darmo.