W swojej ofercie promocyjnej bukmacher Etoto przyznaje darmowy bonus w wysokości 40 PLN dla graczy, który od piątku do niedzieli zagrają minimum trzy kupony. W zamian operator przyzna darmowe środki w wysokosci 40 PLN do wykorzystania na zakłady.

Darmowe promocja na weekend u legalnego bukmachera Etoto

Darmowe promocja na weekend u legalnego bukmachera Etoto

Akcja skierowana jest do wszystkich typerów, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Etoto, a dodatkowo wcześniej dokonali co najmniej dwóch wpłat.

Jest to promocja weekendowa, która trwa od piątku od godz. 00:00 do niedzieli do 23:59. Jedynie tylko kupony zagrane oraz rozliczone w tych dniach biorą udział w tej akcji.

Co istotne w tym wszystkim chcąc otrzymać bonus należy zapisać się doi tej promocji. Można zrobić to jedynie na stornie bukmachera Etoto jeszcze przed zagraniem kuponu.

Warunkiem podstawowym tej akcji jest zagranie trzech kuponów, których kurs łączny będzie nie mniejszy niż 1.50, zaś kurs każdego z tych zdarzeń musi wynieść minimum 1.20.

darmowa gotówka u legalnego bukmachera. kod promocyjny BETONLINE

Minimalna stawka za jaką musi zostać zagrany kupon to 50 PLN. Należy jednak pamiętać, że z tej akcji są wykluczone wszystkie kupony, które zostały zawarte za środki bonusowe.

Po spełnieniu tych warunków gracz może otrzymać bonus. Chcąc go odebrać należy po rozliczeniu kuponów kliknąć w opcję POP – UP, po czym należy kliknąć opcję zatwierdź. To sprawi, że bonus trafi na konto gracza automatycznie.

Freebet bez depozytu u legalnego bukmachera

Warto jest pamiętać, że bukmacher Etoto oferuje dla nowych typerów darmowy bonus w wysokości 20 PLN. Chcąc go otrzymać należy założyć konto, zaś w procesie rejestracyjnym wpisać kod promocyjny BETONLINE.

Wówczas typer otrzyma darmowy bonus bez dokonania żadnej wpłaty środki są do wykorzystania na zakłady u bukmachera.


Zakłady bukmacherskie Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPromocja u legalnego bukmachera Etoto na tenis. Zwrot do 100 PLN – co tydzień!
Następny artykułKod bonusowy BetClic. Premia na start dla każdego!
Darmowe bonusy bukmacherskie w zakładach sportowych online. Bonusy bez depozytu, promocje bukmacherskie od bukmacherów Betclic, Fortuna, STS. Darmowe zakłady, freebety, kody bonusowe i kody promocyjne za darmo.