Specjalna ofertę dla typerów piłki nożnej przygotował bukmacher Betclic Polska. Za zagranie kuponu AKO każdy typer może liczyć na zwrot stawki.

Pewny Zakład do 40 PLN w Betclic

Pewny Zakład do 40 PLN w Betclic

A śmiało można powiedzieć, że jest co obecnie typować z futbolu, ponieważ rozegrane są mecze w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata 2022. Przed nami przecież takie potyczki, jak chociażby Czechy vs Belgia, Serbia vs Portugalia, Bułgaria vs Włochy czy też Polska vs Andora.

Każdy typer obstawiający piłkę nożną ma prawo skorzystać z promocji „Pewny zakład”. Chcąc wziąć w niej udział koniecznie trzeba do niej dołączyć na stronie www.Betclic.pl. A jest ona aktywna wyłącznie do 28 marca do godziny 23:59.

Pewny Zakład – zwrot 40 PLN w BetClic!

Warunki wspomnianej oferty promocyjnej są bardzo proste i czytelne dla wszystkich użytkowników. Wystarczy jedynie zagrać kupon wielozdarzeniowy, na który będą znajdować się same typy z piłki nożnej.

Zdarzenia mogą pochodzić zarówno z oferty przedmeczowej, ale i na żywo z dowolnych rozgrywek. Chociaż na uwadze warto jest mieć, że kurs całkowity nie może być mniejszy niż 4.00.

Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

W przypadku, gdy jeden z typów okaże się przegrany to gracz może liczyć na zwrot całej stawki za jaką został zawarty jego zakład. Maksymalnie może on wynieść nawet 40 PLN.

Najnowszy kod promocyjny w Betclic!

Bukmacher Betclic PL online oferuje każdemu użytkownikowi najnowszą ofertę promocyjną w postaci bezpiecznego kuponu na start. Wystarczy wpisać kod promocyjny –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym, aby dokonać aktywacji zakładu bez ryzyka.

To sprawi, ze jeśli kupon okaże się przegrany to gracz w żadnym wypadku nie straci gotówki, ponieważ otrzyma wartość 100% stawki zagranego kuponu. Maksymalnie może wynieść nawet 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus za obstawienie meczy w Betclic. Pula nagród dla typerów 30 000 PLN
Następny artykułBetclic i Misja: Tenis – bonus 40 PLN dla fanów obstawianie tenisa
Darmowe bonusy bukmacherskie w zakładach sportowych online. Bonusy bez depozytu, promocje bukmacherskie od bukmacherów Betclic, Fortuna, STS. Darmowe zakłady, freebety, kody bonusowe i kody promocyjne za darmo.