Zastanawiasz się u jego bukmachera założyć konto? Zobacz, jakie promocje legalni bukmacherzy oferują nowym graczom na start. Część z nich jak chociażby STS, Etoto czy TOTALbet oferują bonusy za rejestrację bez dokonania żadnego depozytu!

Promocje od Polskich bukmacherów na start

Promocje od Polskich bukmacherów na start

Etoto: Bonus 20 PLN bez depozytu i bonusy za pierwsze dwa depozyty

Bukmacher www.Etoto.pl przyznaje bonus w wysokości 20 PLN dla nowych graczy, którzy dokonają rejestracji konta.

Po dokonaniu pierwszych dwóch depozytów gracze również mogą liczyć na dodatkowe bonusy ze strony tego operatora. Dokonując pierwszej wpłaty bukmacher przyzna bonus 200%, aż do 100 PLN. Przy drugim depozycie bukmacher będzie to 100% wpłaty. Maksymalnie można trzymać 900 PLN.

Warto jest pamiętać, że za dokonanie drugiego depozytu za minimum 40 PLN bukmacher przyzna drugi freebet w wysokosci 20 PLN na grę.

Totolotek: Bonus bez wpłaty 20 PLN i bonus 100% za depozyt

Bukmacher www.Totolotek.pl przyznaje swoim graczom już na start bonus. Wystarczy dokonać rejestracji u tego operatora, aby otrzymać freebet na grę w wysokości 20 PLN. W dodatku nie trzeba dokonywać wpłaty, aby cieszyć się darmowymi środkami na grę.

Natomiast, jeżeli gracz po dokonaniu rejestracji dokona pierwszej wpłaty może liczyć na 100% depozytu. Maksymalnie można otrzymać 1000 PLN. Dokładanie mówiąc przy wpłacie 900 PLN, drugie 900 PLN użytkownik dostanie w formie bonusu na grę! Minimalna kwota wpłaty to 20 PLN.

Forbet: Łącznie za trzy wpłaty można otrzymać 1200 PLN bonusu

Bukmacher Forbet zachęca do wpłaty, gdzie to przyznaje bonusy za trzy pierwsze depozyty! Promocja trwa do 30.06.2019 do godziny 23:59.

Za pierwszą wpłatę bukmacher Forbet oferuje bonus w wysokości 100 % depozytu. W drugiej wpłacie będzie to 75%, zaś w trzeciej 50%. Oferta bonusu dostępna na www.iforbet.pl.

Po dokonaniu każdej wpłaty można otrzymać maksymalnie bonus w wysokości 400 PLN.

Minimalna stawka wpłaty to 20 PLN.

Łącznie za dokonanie trzech pierwszych depozytów można zgarnąć łącznie 1200 PLN bonusu na grę u tego operatora!

sts bonus bez wpłaty za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

STS: Bonus bez wpłaty 29 PLN bez depozytu i bonus do 1000 PLN

Bukmacher www.STS.pl oferuje największego freebeta z wszystkich legalnych bukmacherów dla swoich graczy bez dokonania żadnego depozytu. Wystarczy, że podczas rejestracji gracz wpisze kod promocyjny BETONLINE, a w zamian otrzyma bonus bez wpłaty w wysokości 29 PLN.

Poza tym bukmacher STS zwiększa pierwszy depozyt. Wystarczy dokonać wpłaty, a w zamian ten operator przyzna równowartość depozytu. Maksymalnie można otrzymać 1000 PLN. Przy wpłacie za 400 PLN druga taka sama wartość trafi na konto gracza w formie bonusu, która można wykorzystać na dokonywanie zakładów.

Dodatkowo bukmacher TOTALBet wprowadza promocję dla nowych gracz, gdzie przyznaje Freebet. Więcej informacji:


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12

Poprzedni artykułDarmowy freebet od legalnego bukmachera za rejestrację bez depozytu
Następny artykułExtra bonus 50% za depozyt do 500 PLN od Forbet
Darmowe bonusy bukmacherskie w zakładach sportowych online. Bonusy bez depozytu, promocje bukmacherskie od bukmacherów Betclic, Fortuna, STS. Darmowe zakłady, freebety, kody bonusowe i kody promocyjne za darmo.