Polski legalni bukmacherzy posiadają dla swoich graczy ciekawe bonusy na start. Wielu z nich jak chociażby STS, Etoto, Fortuna czy TOTALBet oferują dla nowych graczy bonusy za rejestrację. Wystarczy dokonać rejestracji, aby cieszyć się z darmowych środków.


Legalni bukmacherzy bonusy za rejestrację

Legalni bukmacherzy bonusy za rejestrację

Etoto: Bonus 20 PLN bez depozytu i bonusy za pierwsze dwa depozyty

Etoto należy do tych bukmacherów, którzy za sam proces założenia konta przyznają bonus w wysokości 20 PLN i to bez dokonania żadnej wpłaty.

Ci gracze, którzy dokonają dwóch pierwszych depozytów po rejestracji mogą liczyć na dodatkowe bonusy ze strony tego operatora:

  • przy pierwszej wpłacie będzie to bonus 200% do kwoty 100 PLN
  • za drugi depozyt operator perzyna bonus 100% do kwoty 900 PLN

Trzeba pamiętać, że to nie wszystko. Można otrzymać drugi freebet w wysokości 20 PLN, jeżeli drugi depozyt wyniósł co najmniej 40 PLN. Oferta darmowych bonusów dostępna na www.etoto.pl

Totolotek: Bonus bez wpłaty 20 PLN i bonus 100% za depozyt

Bukmacher Totolotek przyznaje na start bonus w wysokości 20 PLN za rejestrację konta. Dzięki tym środkom można w pełni korzystać z oferty bukmachera.

Dodatkowo bukmacher zwiększa pierwszy depozyt dla swoich graczy. Za wpłatę klient tego operatora otrzyma 100% bonusu. Maksymalna będzie to kwota 1000 PLN. Lecz trzeba pamiętać, że minimalna kwota depozytu to 20 PLN! Bonus trafi na konto gracza automatycznie. Szczegóły oferty dostępne na www.totolotek.pl

Fortuna: Freebet 20 PLN bez depozytu, zakład bez ryzyka i bonus do 1000 PLN

Bukmacher Fortuna jest jednym z bukmacherów, który przyznaje bonus za rejestrację bez dokonania depozytu. Wystarczy przejść poprawnie proces rejestracji, a w zamian bukmacher przyzna gotówkę na grę w kwocie 20 PLN, w postaci punktów FKP. Dzięki temu można bez żadnych problemów dokonywać zakładów u bukmachera.

Dodatkowo po pierwszej wpłacie można liczyć na zakład bez ryzyka. Zawarty pierwszy kupon jeżeli okaże się przegrany to bukmacher dokona zwrotu stawki. Maksymalnie będzie to 100 PLN.

Ale to nie koniec! Bukmacher przyznaje bonus o wartości pierwszego depozytu. Chcąc go otrzymać należy pierwszą wpłatę obrócić trzykrotnie. Poprzez zawarcie kuponu, na którym będą minimum trzy zdarzenia, a kurs całkowity będzie nie mniejszy niż 1.90. W zamian bukmacher przyzna bonus. Maksymalnie można otrzymać 1000 PLN.

sts bonus bez wpłaty za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

STS: Bonus bez wpłaty 29 PLN bez depozytu i bonus do 1000 PLN

Bukmacher STS należy do tego rodzaju operatorów, którzy przyznają bonus za samą rejestrację bez dokonania depozytu. Wystarczy założyć konto u tego bukmachera i podczas rejestracji wpisać kod promocyjny BETONLINE, aby w zamian otrzymać bonus w wysokości 29 PLN.

Dodatkowo Ci gracze, którzy dokonają pierwszego depozytu mogą liczyć na bonus w wysokości 100% wpłaty. Przy wpłacie przykładowo 800 PLN, druga taka kwota, tylko, że formie bonusu trafi na konto gracza. Maksymalnie można otrzymać 1000 PLN.

TOTALBet: Freebet 10 PLN bez wpłaty i bonus do 500 PLN za depozyt

Bukmacher TOTALBet posiada najnowszy pakiet startowy dla swoich graczy. Za poprawny proces rejestracyjny przyzna bonus bez depozytu w kwocie 10 PLN, które będzie można wykorzystać na zakłady bukmacherskie.

Środkami bonusowymi będzie można zagrać pod warunkiem, że kurs łączny kuponu będzie wynosić co najmniej 2.00. Wówczas na dole kuponu pojawi się opcja „10 PLN TOTALBet freebet”, należy ją nacisnąć. Po czym kupon będzie zagrany za środki bonusowe.

Freebet od TOTALBet

Jednak to nie wszystko. Gracze, którzy dokonają pierwszej wpłaty mogą liczyć na dodatkowy bonus. A mianowicie bukmacher przyzna równowartość depozytu. Maksymalnie będzie to kwota do 500 PLN.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.
Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.
Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.
STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12
Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułNagrody za aktywność u polskiego legalnego bukmachera Forbet w czerwcu
Następny artykułBonus 20 PLN za każde trafienie Polaków z Macedonią Płn. od Forbet
Darmowe bonusy bukmacherskie w zakładach sportowych online. Bonusy bez depozytu, promocje bukmacherskie od bukmacherów Betclic, Fortuna, STS. Darmowe zakłady, freebety, kody bonusowe i kody promocyjne za darmo.