W związku ze spotkaniami E-sportowymi w Ultralidze bukmacher STS przygotował specjalna ofertę promocyjną. Wystarczy zagrać dowolny zakład SOLO, aby w razie przegranej otrzymać połowę stawki.

Extra bonus na E-sport – Ultraligę.

Extra bonus na E-sport – Ultraligę.

Nie da się ukryć, że obecnie E-sport jest niezwykle popularny wśród graczy. Wynika to z tego, że praktycznie każda dyscyplina jest obecnie zawieszona i tym samym obstawienie meczy jest bardzo ciężkie.

Promocja „Bezpieczne 10 PLN” dostępna jest graczom wyłącznie w dniach od 24 marca od godz. 01:00 do 25 marca do godz. 23:59. Jednak istotne w tym wszystkim jest to, że koniecznie trzeba się do niej zapisać. Dokonać to można wyłącznie poprzez zalogowanie się na stronę www.STS.pl, a następnie wejść w zakładce tej akcji, która znajduje się w sekcji „Bonusy”.

Gracz, który to wykonał może już zagrać kupon promocyjny. W ramach tej oferty kwalifikują się wyłącznie zakłady SOLO [pojedynczy], których kurs całkowity nie może wynieść mniej niż 2.00. Należy mieć jednak na uwadze, że zakładzie może znajdować się wyłącznie typ z oferty LIVE z Ulatrigi.

Stawka zakładu musi być równa kwocie 21 złotych. Na uwadze trzeba mieć fakt, że z tej oferty są wykluczone wszystkie zakłady, które zostały zawarte z środki bonusowe.

Kupon, jak okaże się wygrany to super. Cała kwota znajdzie się na koncie gracza. Natomiast, jeśli okaże się on przegrany to bukmacher STS dokona zwrotu stawki do 50%.

Nadmienić trzeba fakt, że promocją objęty jest wyłącznie pierwszy zakład, który spełnia powyższe warunki promocji.

Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Bonus za obstawienie meczy z E-sportu:

Bukmacher STS w swojej ofercie posiada „Bezpieczne 25 PLN na E-sport„. W ramach tej oferty każdy gracz co tydzień może otrzymać bonus za przegrane zakłady do 25 złotych.

Na koniec okresu rozliczeniowego bukmacher STS dokona zsumowania stawek za przegrany zakłady z E-sportu, a następnie przyzna bonus 10% tej wartości.

Bonus bez wpłaty własnej od STS:

Zakłady bukmacherskie STS online oferują graczom na początek pakiet powitalny, w którego skład wchodzą:

  • freebet bez wpłaty własnej o wartości 29 złotych
  • premia za depozyt do 1000 złotych

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne jedynie wtedy, gdy użytkownik wpisze hasło promocyjne „BETONLINE”. Istotne w tym wszystkim jest to, jedyna opcja, aby to zrobić.

Przypomnieć również trzeba nadal, że obecnie można obstawiać mecze wyłącznie online. Przyczyna tego jest niezwykle prosta, ponieważ punkty stacjonarne bukmacherów są obecnie zamknięte.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułSTS Betgames bonus bez depozytu. Na start aż 1249 PLN na legalne karty (poker, wojna, bakarat)!
Następny artykułDarmowy bonus za obstawienie sportów wirtualnych od bukmachera Fortuna.
Darmowe bonusy bukmacherskie w zakładach sportowych online. Bonusy bez depozytu, promocje bukmacherskie od bukmacherów Betclic, Fortuna, STS. Darmowe zakłady, freebety, kody bonusowe i kody promocyjne za darmo.