Legalny bukmacher Betclic Polska przygotował specjalną ofertę promocyjną swoim graczom za obstawienie Esportu. Wystarczy poprawnie wytypować dwa zakłady, aby oprócz wygranej otrzymać 40 PLN.

Esport. Bonus dla typerów

Esport. Bonus dla typerów

Nie da się ukryć, że obecnie Esport stał się numerem jeden w typowaniu u bukmacherów. Przyczyna tego jest bardzo prosta. Zdecydowana większość dyscyplin jest zawieszona, a w tej kategorii mecze są rozgrywane są bez żadnej przerwy.

To sprawiło, że legalny bukmacher BetClic Polska wyszedł graczom na przeciw i oferuje specjalną ofertę promocyjną „Misja Esport”. W ramach tej oferty gracze oprócz wygranej mogą otrzymać extra bonus w wysokości 40 PLN.

Jesteś zainteresowany tą ofertę? Pamiętaj koniecznie musisz się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie poprzez zalogowanie się na swoje konto na www.BetClic.pl, a następnie trzeba kliknąć w przycisk „Dołącz”, który znajduje się w tej zakładce.

Extra gotówka na Esport.

Chcąc liczyć na dodatkową gotówkę trzeba do 3 maja do godz. 23:5 9zagrać co najmniej dwa zakłady AKO z kursem łącznym nie mniejszym niż 2.00. Na kuponie mogą znajdować się jedynie zdarzenia z Esportu.

W ramach tej oferty kwalifikują się typy zarówno przedmeczowe, ale i LIVE. Owszem, oferta bukmachera BetClic na E-sport jest bardzo bogata. Poza tym rozgrywane są cały czas turniej w takich grach, jak CS, LoL, DOTA 2, czy też Overwatch.

Stawka minimalna zakładu to 20 PLN, ale trzeba mieć na uwadze, że z tej oferty są wykluczone wszystkie zakłady, które zostały zawarte za środki bonusowe.

Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jeśli co najmniej dwa Twoje kupony okazały się wygrane to super. Bowiem oprócz wygranej użytkownik otrzyma bonus o wartości 40 PLN.

Aktualny kod promocyjny BetClic:

Zakłady bukmacherskie BetClic Polska online oferują każdemu nowego graczowi start bez najmniejszego ryzyka. Wystarczy jedynie wpisać hasło promocyjne „KOD550” i zagrać dowolny zakład.

Jak okaże się, że faworyci Cię zawiedli to nie stracisz gotówki, ponieważ bukmacher BetClic dokona zwrotu całej gotówki, która maksymalnie może wynieść nawet 550 złotych.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus dla graczy za obstawienie meczy co tydzień u bukmachera STS. Pula nagród 25 000 PLN.
Następny artykułDarmowa gotówka za obstawienie Esportu od Betclic.
Darmowe bonusy bukmacherskie w zakładach sportowych online. Bonusy bez depozytu, promocje bukmacherskie od bukmacherów Betclic, Fortuna, STS. Darmowe zakłady, freebety, kody bonusowe i kody promocyjne za darmo.