Coraz bardziej popularny na rynku polskim bukmacher BetFan oferuje wszystkim typerom na sam start najnowszy pakiet powitalny, w którym to można liczyć na pierwszy zakład bez żadnego ryzyka.

Najnowszy kod promocyjny u legalnego bukmachera BetFan

Najnowszy kod promocyjny u legalnego bukmachera BetFan

Warto jest dodać, że jest to najwyższy bezpieczny zakład na polskim rynku bukmacherskim i to dostępny każdemu graczowi. Wystarczy spełnić dwa podstawowe warunki, aby liczyć na ten zakład.

Pierwsza czynność, jakom należy wykonać jest to rejestracja konta na stronie www.BetFan.pl. Cały ten proces jest niezwykle prosty, ponieważ wystarczy tam podać swoje podstawowe dane osobowe.

Należy mieć na uwadze, że trzeba dokonać aktywacji pakietu powitalnego można wyłącznie poprzez wpisanie hasła promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Dodać trzeba, że jest to jedyna możliwość, aby to zrobić.

Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Gracz, który spełnił powyższe warunki musi dokonać depozytu i zagrać pierwszy kupon, który objęty jest promocją. Użytkownik sam wybiera, jaki to będzie rodzaj zakładu i jaki znajdą się na nim typy. A mogą one pochodzić zarówno z oferty przedmeczowej, ale i na żywo.

Jeżeli okaże się, że zakład okazał się wygrany to super. Całą wygraną przekaże Polski bukmacher Betfan na konto gracza. W przypadku przegranej typer będzie mógł liczyć na zwrot stawki, a może ona wynieść nawet 600 PLN.


BetFan zezwolenie M.F. PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPromocja z pulą nagród 45 000 PLN na PKO Ekstraklasę w Betclic
Następny artykułPiłkarski Jackpot w Betclic. Bonusy dla typerów.
Darmowe bonusy bukmacherskie w zakładach sportowych online. Bonusy bez depozytu, promocje bukmacherskie od bukmacherów Betclic, Fortuna, STS. Darmowe zakłady, freebety, kody bonusowe i kody promocyjne za darmo.