Wracamy z rozgrywkami w Lidze Mistrzów oraz Lidze Europy. Z tej okazji bukmacher BetClic przygotował promocję graczom, w której to przyznaje bonus do 50 złotych za przegrany zakład z wyżej wymienionych rozgrywek.

Promocja na europejskie puchary

Udział w tej akcji może wziąć każdy gracz, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera BetClic Polska, a także wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Promocja „Combi Crush” dostępna jest graczom do 20 lutego do godz. 21:000. Należy jednak mieć na uwadze, że do tej akcji trzeba się zapisać na stronie www.BetClic.pl, a następnie w zakładce „Combi Crush”.

W ramach tej akcji kwalifikują się wyłącznie kupon wielozdarzeniowy, którego kurs łączny musi wynieść nie mniej niż 5.00. Na zakładzie musi znajdować się minimum pięć zdarzeń, a wszystkie z nich muszą pochodzić z oferty przedmeczowej na zmagania w Lidze Mistrzów lub Lidze Europy. Przed nami takie spotkania, jak m.in.

  • Atletico Madryt vs Liverpool
  • BVB vs PSG
  • Atalanta vs Valencia
  • Tottenham vs Lipsk
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Stawka minimalna zakładu to 50 złotych. Z tej oferty wykluczone sa wszystkie kupony zawarte za środki bonusowe.

Gracz, który zagrał kupon spełniający powyższe warunki promocji, a do tego został rozliczony jako przegrany to typer może liczyć na zwrot stawki, który może wynieść nawet 50 złotych.

Należy jednak mieć na uwadze, że promocją objęty jest wyłącznie pierwszy kupon, który spełnia powyższe warunki.

Kod promocyjny u bukmachera BetClic

Nowi gracze bukmachera BetClic Polska mogą liczyć na pierwszy zakład bez ryzyka. Chcąc skorzystać z tej formy bonusu wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny „KOD550” w formularzu rejestracyjnym, aby dokonać aktywacji pakietu powitalnego.

Jeśli, pierwszy zakład okażę się wygrany to cała kwota znajdzie się na koncie gracza. Jak los nie był taki łaskaw i kupon został rozliczony jako przegrany to bukmacher BetClic dokona zwrotu stawki. Gracz maksymalnie może otrzymać nawet 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKupony bez podatku u legalnego bukmachera TOTALBet
Następny artykuł30 złotych na Boks od bukmachera Fortuna
Darmowe bonusy bukmacherskie w zakładach sportowych online. Bonusy bez depozytu, promocje bukmacherskie od bukmacherów Betclic, Fortuna, STS. Darmowe zakłady, freebety, kody bonusowe i kody promocyjne za darmo.