Już dzisiaj, czyli w sobotę 23 marca odbędzie się gala kSW 47, gdzie to swoje pojedynki stoczą, m.in. Pudzianowski, Mańkowski czy Narkul. A w związku z tym wydarzeniem bukmacher Fortuna ma promocję, dla swoich graczy, w której to rozda 10 bonów o wartości 500 PLN do sieci sklepów Media Expert.

Walcz o nagrody z Fortuną

Walcz o nagrody z Fortuną

Każdy gracz, który ma zweryfikowane konto u bukmachera Fortuna i wcześniej dokonał minimum jednego depozytu może wziąć udział w tej promocji.

Chcąc walczyć o bony nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani się zapisywać. Ponieważ wystarczy dokonać zawarcia kuponu, gdzie będzie jedno zdarzenie z oferty na żywo z gali KSW 47.

Ta akcja promocyjna trwa jedynie podczas gali KSW 47, w której trzeba to dokonywać zawarcia kuponów. Bukmacher w tej akcji dopuszcza kupony:

  • pojedyncze
  • wielozdarzeniowe
  • maxikombi
etoto freebet
Darmowy zakład w Etoto. Kod promocyjny: BETONLINE

Jest o co walczyć, ponieważ nagrody to dziesięć bonów o wartości 500 PLN każdy do sieci sklepów Media Expert. Trafią one do graczy, którzy podczas trwania gali KSW 47 dokonują największego obrotu.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułForbet zwiększa wygrane ze strony mobilnej o 12%
Następny artykułKonkurs na Premier League. Do wygrania 20 000 PLN
Darmowe bonusy bukmacherskie w zakładach sportowych online. Bonusy bez depozytu, promocje bukmacherskie od bukmacherów Betclic, Fortuna, STS. Darmowe zakłady, freebety, kody bonusowe i kody promocyjne za darmo.